Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ordítottatok szülés közben?

Ordítottatok szülés közben?

Figyelt kérdés

Én bevallom, hogy igen, nagyon.


Pedig el se tudtam képzelni, mindig azt gondoltam, tiszta proli dolog ordítozni szülés közben és én majd összeszorított szájjal ki fogok bírni, mert még ciki is lenne ordítani. A vajúdó a szülőszoba mellett volt, egész nap azt hallgattam, hogy ordítanak és jajonganak a nők, de az elején még akkor is tartottam, hogy én biztos nem...;)


Aztán 18 óra vajúdás után, amikor kitolás közben épp könyököltek a hasamba, már ordítottam teli torokból, egyszerűen olyan borzasztóan fájt, hogy azt hittem, meghalok. A kitolás még hagyján, de a könyöklés... Nem bírtam, ösztönösen jött az ordítás, talán már a hosszú vajúdás is rátett.



2021. júl. 22. 22:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon visìtottam. Mint akiben kest forgatnak. Most nem bìrènk olyan hangosan kiabàlni. Az oxys vajùdàs felesleges kìnzàs volt.

Nem èreztem kìnosnak, fàjt, hàt üvöltöttem.

Kitolàskor àtvàltottam mèly hangù ,,anyatigris" bőgèsbe, de akkor màr nem fàjt, bèkèn hagytak a szülèsnek abban a szakaszàban.

2021. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én vajúdás alatt nyögdécseltem, az utolsó 10-15 percben néha felkiáltottam.
2021. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Egyiknél sem
2021. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó tolasnal egyet... Akkor már teljesen onkivuleti állapotban voltam...
2021. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Egy neonáci SS tiszt volt az asszisztens, ha kicsit is nyögdécselni mertem, rámripakodott. Alapból nem hagytam volna, de kiszolgáltatott voltam és szr helyzetben. Nem mertem megnyikkanni sem :/
2021. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy b.. meg jött ki, de ahogy nem a légzésre figyeltem jobban fájt, így gyorsan vissza is álltam a néma pöfögésre.
2021. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdást csöndesen, viszonylag halkan nyögdécselve viseltem, viszont a szülőszobában néhányszor felkiáltottam. Ordítás és sikítás keveréke egyszer volt csak, na arra így egy év távlatából is emlékszem...
2021. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem, egyszer ordítottam és azért csak egyszer, mert úgy éreztem, hogy azzal távozik belőlem minden erő és kitartás. Nekem jobban ment, ha csak nyögtem a fájások végén.
2021. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy elfáradtam a sok oxitól, hogy csak nyöszörögtem.
2021. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%

Én nem. Meg se nyikkantam, egy jaj se, sőt még viccelődtem is közben a dokival.


A feleségem nem volt ilyen fegyelmezett. De hát mit várhatunk a nőktől?

2021. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!