Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Epidurális érzéstelenítéssel...

Epidurális érzéstelenítéssel szülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Arra lennék kíváncsi,hogy tudja e valaki, hogy Borsod megyében melyik kórházban lehet epidurális érzéstelenítéssel szülni? Lehet e egyáltalán bármelyik ebben a megyében található kórházban? Vagy csak magán úton lehetséges? De ezt nem hinném, mert többen írták, hogy volt ahol kérték és nem adták, megint máshol pedig kérés nélkül is fel ajánlották. Nagyon jó tapasztalatokat olvastam azoktól, akik ezt a lehetőséget választották,és az első szülésem olyan mély nyomot hagyott bennem(nem jó értelemben) , hogy most előre rettegek. Vagy tudnátok segíteni, hogyan jarhatnék utána,hogy akár megyén kívül is hol lehet ezt kérni? Próbáltam rákeresni, de sehogy se találtam, helyette azt adta ki,amit tudni lehet erről.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



#szülés #fájdalomcsillapítás #Epidurális érzéstelenítés Magyarországon
2021. júl. 21. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ahhoz, hogy epidurált kapj anesztes kell, aki akkor pont műszakban van, de mégis nincs műtőben. Ezért is lehet egyre ritkábban hozzájutni.
2021. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Császár.
2021. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mostkomolyan, ha igy félsz, minek kell másik?
2021. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki a kérdésemre válaszolt. A többieknek csak, annyit szeretnék, hogy nem az volt a kérdés szüljek e vagy sem, hanem hogy melyik kórházban lehet kérni ezt a fajta fájdalomcsillapítást. Nagyon sokan szülnek így, miért baj, ha én is elgondolkodtam rajta? A szülés sajnos erős fájdalommal jár, és van, akinek az átlagnál nehezebb szülése volt.Ki ne szeretné, hogy a következő, ha lehetséges valamilyen módon könnyebb legyen? Nagyon sok pozitív tapasztalatot olvastam ezzel kapcsolatban.
2021. júl. 22. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Felháborító, hogy egyesek idejönnek ítélkezni, és nem hajlandóak a kérdésre válaszolni. 😡


Kérdező! Én teljesen megértem a problémádat, tettem is fel korábban egy hasonló kérdést. Belinkelem neked, hátha segít.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Amúgy nálam is szempont volt, így nem a körzeti kórházban szültem, hanem egy távolabbiban, ahol megfelelő feltételeket biztosítanak a szüléshez. Ahol nincs pl.epidurál, az nálam azt is jelenti, hogy megfelelő (számú) szakember és felszerelés sincs, így ott nem vállaltam be.

Más kérdés, hogy végül nem volt rá szükség, mert sürgősségi császárom volt spinális érzéstelenítésben. De a tudat, hogy jól felszerelt kórházban készülök szülni, már alapból megnyugtatott.

Remélem te is találsz számodra megfelelő kórházat! Könnyű szülést! 😊

2021. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Nagyon köszönöm a kedves és hasznos válaszod ❤️. Sajnos tényleg kevés, aki magára a kérdésre válaszol és nem bunkózik.Korház után még kutakodom, az sem baj, ha messzebb van. Megéri ☺️
2021. júl. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!