Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt létezhet másfél...

Szülés előtt létezhet másfél egy nappal már fájások?

Figyelt kérdés

31re vagyok kiírva,van aki hiszi van aki nem,mindegy én hiszek benne ki is ingázták többször,hogy vasárnap kijön a baba-nem egy ember tette és mindnek ugyan ez jött ki.

Lehet már pszihésen is ezt programoztam,de a 10dikei héten nagy jóslókkal 5percesekkel mentünk be a khzba,majd megszűnt pár nap után.egy pár napja mintha semmi bajom nem lett volna,bár a baba is csendesebb sokkal.Ma meg megint kezdődtek.Fél óránként óránként görcsölök nagyon a baba is nyomogatja magát..ebből gondolom,hogy létezhet ,hogy tényleg készülődik és vasárnapra tényleg kijön?...volt valakinek olyan élménye,hogy napokkal előtt már görcsölgetett??

Nyákdugó,bevallom nem tudom az ment e el,mert ha az akkor kb 1.5hétig darabokban folyás szerűen ment,de nem volt véres,bár se folyásom se semmim más-ebből gondolom lehet az volt.Magzatvíz is rendben van még.....segítsetek

Már nagyon jó lenne túl lenni rajta.


2010. aug. 28. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:

a vajúdás napokkal hamarabb is kezdödhet,van olyan kismama aki 48 órát is vajúdik ugyhogy,elképzelhető hogy készülődik már,nyákdugó nekem nem ment el,ugyhogy az nem befolyásol semmit

sok sikert

2010. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah és ma 4szer voltam nagy wc-n ebből 3skerült,azt mondják ez is lehet jele..ez igaz?..
2010. aug. 28. 01:14
 3/7 anonim ***** válasza:
igen igaz,van akinek hasmenése is lesz
2010. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán meglehet vasárnapra.

Nekem első gyereknél csütörtök hajnalba indult,és vasárnap délbe szültem. Volt fájás 15-20 percenként,elment a nyákdugó,és negyedik nap meg is lett a lányom.

2010. aug. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
közben 28dikán megszületett ,igaz császárosak lettünk ismét,de jól vagyunk:)
2010. szept. 1. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok és gratulálok,sok boldogságot a picihez:)

kisfiú vagy kislány?

2010. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm:)

Második kisfiam:D

2010. szept. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!