Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császár után a harmadik...

2 császár után a harmadik várandósságod és szülésed hogyan alakult?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A várandósság csodálatosan, nem éreztem különbséget az első 2-höz képest. A vajúdás is rendben ment, de sajnos újra császár lett.
2021. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb és legkönnyebb terhesség volt, a császár szintúgy
2021. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es: úgy érted, hogy engedték megpróbálni, hogy természetesen szülessen?
2021. júl. 26. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kértem engedélyt. 😄 Programcsászárba semmi esetre sem mentem volna bele, kell nekem is és a babának is a vajúdás. A levegőben volt a csm. gondolata nyilván, de a vajúdásból nem engedek a negyediknél sem.
2021. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah, értem. Én is hasonlóképp érzek, nem szeretnék programcsászárt, úgy érzem, hogy szükségünk van a ráhangolódásra. Mindkettővel vajúdtam, másodszor majdnem sikerült is, de végül mégsem. Na, majd meglátjuk, de köszönöm szépen a történeted! :)
2021. júl. 26. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Attol hogy császár volt az első kettő és nincsb aj,akkor harmadik természetes szülés,természetes vajudás lehet
2021. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: amikor a másodikat vártam 4 évvel ezelőtt, akkor ez nem volt így. Kifejezetten hajtanom kellett egy olyan kórházat, ahol elfogadják, hogy nem akarok azért császárt, mert az első az volt. 2 császár után azt hittem, már esélyem sem lesz rá. Ezért is örültem meg ennyire. Néhány év alatt ennyit változott a hozzáállás?
2021. júl. 27. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező:kórház,orvos és protokol,szabályzata határozza meg,szabja meg az egészet. Van eset,hogy az eső szülések császárosak voltak és harmadik meg hüvelyi lett.
2021. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!