Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek fényében próbálkozzunk még?

Ezek fényében próbálkozzunk még?

Figyelt kérdés
Sok minden változik az életünkben, többek között építkezünk. Van már két gyerkőc és mivel mindig is szerettünk volna harmadikat már próbálkozunk egy ideje. Sajnos 2x már vetéltem. De vágyunk a harmadikra.... Én 41 férjem 36 évesek vagyunk

2016. júl. 11. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az építkezés nem a legjobb ideje a babavárásnak, sok stressz, plusz meló, de ha vágytok rá, hát miért ne? Orvos mit mondott a vetélések után? Küldött kivizsgálásra?
2016. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két vetélés után mindenképpen vizsgálat kellene szerintem. Anélkül nem vágnék bele a harmadik terhességbe.

Amúgy az életkor nem akadály.

2016. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zajlanak a kivizsgálások.
2016. júl. 11. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

az összes ismerősöm, aki sorozatos vetélések miatt kivizsgàlàsokra ment, kidérült, hogy inzulinrezisztencia àll a hàttérben

nàlad nyílvàn nem boztos. de esetleg ha van rajtad túlsúly, néha elèg egy kis sport, tàplàlkozàsra odafigyelni és a cukrot kiiktatni. egy időre

2016. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.. de erről nincs szó... 168 cm és 58 kg vagyok...
2016. júl. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!