Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdted tényleg "terhesn...

Mikor kezdted tényleg "terhesnek" érezni a terhességet?

Figyelt kérdés

Eddig viszonylag szerencsés voltam azt hiszem. Nem hánytam, nem véreztem, cukorbeteg sem lettem. Most viszont már... Én a héten lépek a 3. trimeszterbe, és kezdem rosszabbul viselni. Egyre nehezebb feküdnöm, aludnom, fáj a keresztcsontomnál, nehezebben kelek fel. A cipőmet egyre nehezebb bekötnöm. Újabban a savam is kezd feljönni. A vizeletem is gyakran csöpög, nem ürül ki rendesen a hólyagom, hiába várok, aztán amint elindulok, folyik a maradék... pedig intimtornázok is.


Ti hogyan éltétek meg az utolsó harmadot?



2020. okt. 6. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
A 7. héten amikor elkezdtem hányni és semmi sem maradt meg bennem, ez szülésig tartott, mivel plusz súly a hányás miatt nem jött fel inkontinencia gondjaim nem lettek.
2020. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem maximum az utolsó egy hónapban talán a légszomj miatt de semmim nem fájt, rosszul sem voltam, nem vizesedtem, a pocakom is picike volt kb egy átlagos 6 hónapos méretű pocakom volt a legvégén, úgy aludtam mint a bunda, olyan emlékem hogy olyan igazán rossz lett volna nincsen.
2020. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is a 7. héten, mikor elkezdtem hányni és egész nap rosszul voltam :D
2020. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Amióta megtudtam, hogy terhes vagyok.
2020. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én az utolsó 1-2 hónapban éreztem úgy, hogy nem bírom már :D
2020. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Amikor már nagy pocakom volt. Az ágyból nehezen tudtam kimászni. Aludni csak egy pózban tudtam. Sokat kellett pisilnem. Mozogni nehéz volt stb..
2020. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Soha. Alig várom, hogy újra átélhessem, a legszebb időszakaim voltak a várandósságaim.
2020. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Az első terhességemnél csak a kiírt dátum előtt 2-3 héttel. Cserébe 2 héttel túlhordtam, így azért volt kényelmetlenség elég :) De főleg csak a hatalmas pocakom, a kényelmetlen testhelyzetek, a fáradékonyság és a NAGYON korlátozott tempó miatt szenvedtem, nagyon szörnyű tüneteim így sem voltak.

Bezzeg a most! Most 33 hetes vagyok a második babámmal, pár hét kivételével az egészet terhesnek érzem. Egész napos émelygés és ezen semmit sem könnyítő hányások napi többször, az elején alvászavarok, étvágybeli problémák, álomkór (napközben, persze...), energiahiány, a 3. trimeszterhez közeledve ÓÓÓÓRIÁSI has (ekkorával szültem az előzőt, és már akkor is mindenki hatalmasnak tartotta), mindenhogy kényelmetlen testhelyzet, emiatt koncentrációs zavarok, 10 percenkénti pisilési inger, folytonos fáradtság. De legalább aktív vagyok, és ha mozoghatok (vagyis nem ülök vagy állok), akkor kifejezetten jól bírom :D

2020. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
65%

Szia!

Nekem a 36-37 héttől volt az a sehogy se jó érzésem.Egyebkent meg csodás várandósság volt nem volt se hányás se semmi néha már azon gondolkoztam tényleg lesz baba ?

Csak hulla fáradt voltam az első harmadban.

Szóval az utolsó 3 hetben,fájt a medencém,feküdni se volt jó, sokszor úgy aludtam el h pocak már apán pihent.

Végül aztán mikor megszületett összeállt a kép, miért is fájt és ropogott a végén mindenem :)

4300gr, 53cm-es pici lányom született :)

2020. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Az utolsó hónapban éreztem. Sehogy sem volt jó. Vizesedtem és fájt mindenem.
2020. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!