Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit mostanában császároztak...

Akit mostanában császároztak mennyit fizetett a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
200 ezret
2021. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

100.000

De a dokinak nincs külön tarifája, annyit fogad el amennyit adni tud a család.

Annyit jelzett, hogy az 50.000 kevés lenne.

2021. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nálam bonyolult volt. A fogadott orvosom,aki egy tünemény volt végig,sajnos pont a végén nem tudott jönni,családi ok miatt. Rábízott egy másik dokira,aki szintén nagyon rendes volt,de még nem szakorvos,így egy szakorvos végig asszisztálta a műtétet. Voltam bajban,hogy akkor kinek és mennyit.. végül úgy döntöttünk a férjemmel,hogy 50-50-50. A szakorvos elzavart,hogy adjuk a kisorvosnak,mert ő csak figyelt. A kisorvos örömmel fogadta varratszedésen. A fogadott dokim nem akarta elvenni,mondván,hogy nem tudott jönni,végül odaerőszakoltam,akkor azt mondta,hogy akkor odaadja annak,akire bízott. :D mondtam,hogy ő már kapott,tegye el. Amúgy végig a 9 hónap alatt 2x vett el pénzt és csak azért,mert azt hazudtam,anyós küldi és megöl ha nem adom át. Tőlem nem vette el. Szóval így összesen 100.000, plusz 2x10.000 amikor elvette.
2021. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor lehet orvost fogadni vagy ezt hogy viteleztètek ki?
2021. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

4

Nekem tavaly augusztusban volt, akkor meg lehetett. Én úgy gondoltam "belefér" a mostanabanba,miután most bejött ez a csodás törvény.

3as voltam

2021. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Februárban szültem, a mi városunkban beengedték a nem ügyeletes orvosomat. De máshol (például Siófok) már tiltva volt ugye.

A dokimnak kórházon kívül van a magán rendelése, így nem volt bonyolult a pénzezés, mert a kórházban egy forint nem cserélt gazdát, hanem a magán rendelőjében adtuk át.

2021. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem köszönöm
2021. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megy a pipa!Az én orvosomnak is van a korházon kívül magánrendelése ott szeretném majd a dolgot rendezni vele.
2021. júl. 28. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:

200 000? Meg a másik , hogy 50 e ft kevés lenne?

Na az ilyenek miatt lettek megszivatva azok akik meg nem kértek pénzt, de simán bejött a szülésre/ császárra

Szerintem ezt kellett volna korlátozni. Mert terhesgondozáson is kifizetsz egy adag pénzt magánban.

Én anno (bár sima volt, de komplikáció lépett fel) 20 ezret 2. Nál 40 et.

Most meg várom a 3. At és tök jó lenne egy olyan orvos akit ismerek és nem ügyeletes, de ha nem épp akkor jön rá, hogy kijön a baba amikor ügyel, nem jöhet be

2021. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!