Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6hónapos kismama vagyok....

Molnár jessica kérdése:

6hónapos kismama vagyok. Nincs fogadott orvosom de ha szólok a Péterfibe egy orvosnak ő császározzon meg akkor magánrendelőbe kell járni hozzá és pénzt kér a szülésért? Vagy elég ha én adok magamtól?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés.Császárnál ébren a jobb vagy ha altatnak?Mi a különbség?Eddig ébren csinálták nekem.
2014. nov. 30. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy császárra lesz szükséged ismét?
2014. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert már megmondták.
2014. nov. 30. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Abban a kórházban szülhetsz, ahova helyileg tartozol. Ez a Péterfi? Ha igen, akkor az éppen ügyeletes orvos végzi majd a császárt, ha nincs fogadott dokid. Ha fogadni akarsz, akkor el kell járni a magánrendelésekre, ahol minden egyes alkalommal el fogja kérni a doki a vizsgálat díját. A szülés árát előre beszéljétek meg, általában fix tarifákkal dolgoznak. Császárnál ébren szoktak lenni a nők, nagyon kevés esetben altatnak.
2014. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Péterfibe tartozok.Ismerek ott egy orvost.És ha megkérem hogy csinálja ő a császárt mondja magától a dolgokat nem?
2014. nov. 30. 11:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék az utolsó pillanatig várni mert nekem nincs fájásom és a magzatviz sem folyik el.Ügyeletre meg főleg nem mert diákok vannak és engem azok ne szurkáljanak.
2014. nov. 30. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat ha igenyeid vannak, akkor dokit kell fogadnod, ennek mas modja nincs sajnos.
2014. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen ha fogadott akkor illik fizetni! Kérdezd meg a tarifát a kiszemelt dokitól.
2014. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha van kiszemelt dokid, érdemes minél gyorsabban felkeresned. Ha magándokinak választod, akkor a magánrendelésére fog hívni, ahol a megszabott tarifát kifizeted. Ha őt szeretnéd a szülésedre, akkor felfogadod, megbeszélitek a szülési tarifát (vagy azt mondja, rád bízza, vagy a fix összeget).

Érdemes most már minél gyorsabban beszélni vele, mert van olyan doki, aki félidő után nem vállal szülést, vagy új kismamát.

Az a jó, ha ébren vagy.

2014. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha felkéred a dokit, (tehát ha azt akarod, hogy ő császározzon), akkor fizetned kell érte. Kérdezz rá, mennyiért vállalja.

Biztos, hogy császár lesz?

2014. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen biztos.Ez a 3dik gyerek és az első kettő is azzal volt,mert nincs fájásom,a magzatviz sem folyik el.Egyeáltalán nem indul be nálam a szülés.Mértnem jó ha altatnak császárnál?Állitolag a szurástol lelehet bénulni ha roszil szurnak ébren.
2014. dec. 5. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!