Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már megint túlléptem a 40...

Már megint túlléptem a 40 hetet. Aki hasonlóan járt? 40+3

Figyelt kérdés

Szerdán töltöttem a 40et. Semmi jele hogy szeretne kint lenni már. Holnap megint megyek NST-re. Hétfőn be kell feküdnöm sajna.


Van egy 4 évesem aki 40+6ra született. Vele is már befektettek 40+2 naposan. De nem csináltak semmi különöset. 2 nap kaptam kúpot de az nem használt. Meg volt oxi terhelésem. Aztán egyik reggel elfolyt a magzatvizem . Értelmét nem látom befeküdni. Persze tudom hogy jobb de hát......


Valaki aki a másodikat is túl vitte, az elsőnél is tovább?


2021. júl. 31. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell befeküdnöd emiatt? Mitől lenne jobb a kórházban feküdni, és várni, hogy történjen valami, mint otthon, nyugodt környezetben? A konkrét indítást azt értem, de amit leírtál, az nem az. Persze ha van valami egészségügyi oka, toxémia, elöregedő méhlepény, akármi, az más, de csak annyi, hogy túllépted a 40. hetet, hát az marhára nem indokolt. Már bocs.


Amúgy nekem az első 40+3, második 40+5 született, mindkettő teljesen "váratlanul", már olyan értelemben, hogy az NST semmit nem mutatott reggel (már minden nap be kellett mennem, de most azért a napi fél óráért tudod, kinek volt kedve beköltözni a kórházba), este meg megindultak szépen a fájások maguktól. Az első 8, a második 4,5 óra vajúdás után lett meg :)


Kitartást, kérdező és könnyű szülést!

2021. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a kórház protokollja.
2021. júl. 31. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is annyira értelmetlennek látom ezt.. Az én dokim még plusz két hetet is adott volna, de nekem már a 38.héten elindult. Szerintem próbálkozz a házi praktikákkal. Nekem valószínű, hogy egy kicsit megterhelőbb séta indította el. :) Minden jót, drukkolok!
2021. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező:probáld meg a szülés inditó praktikákat,meg beszéld meg babádal a szülést-szülés napját,jöjjön ki. ritka,hogy tul hordás van második vagy többedik gyereknél
2021. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Szex? Szilvalekvar savanyú ubival? 😁
2021. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Csak annyit húzott rá mint a tesó. Még jól is jött hogy bent voltam mert a magzatvíz nem volt tiszta mikor elfolyt magától.
2021. aug. 3. 06:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kérdező,hogy megszültél :)
2021. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!