Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5 hetes vagyok Anyukak,...

Rosen kérdése:

40+5 hetes vagyok Anyukak, akik tulleptek a terminus, meseljetek! Nalatok hogy tortentek a dolgok?

Figyelt kérdés
5 napja voltam midwifenal (vedono), akkor 3 cm-re volt nyitva a mehszaj es a baba feje beekelodve, csinalt egy kezi buroklevalasztast, amitol masnap elment a belso nyakdugo, de semmi. Tenyleg mindent probaltam mar, es Angliaban elek, ahol annyira nem fektetnek nagy figyelmet a terhessegre, ami szerintem nem mindig jo dolog. Nagyon szeretnek mar tullenni rajta.
2016. szept. 20. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem a lejárt 40.héten be kellett feküdnöm. majd mindennap vizsgálat. (szinte teljesen zárt voltam)

Majd a 41.héten indítotak. végül császár lett mert később sem történt semmi, viszont a kicsi szívverése lassult,az én vérnyomásom meg az egekbe

2016. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41+2-re és 41+1-re szültem, beindult magától mindkétszer, spontán születtek, előző napokon még zárva voltam mindkettőnél. Türelem, bármelyik pillanatban beindulhat!
2016. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40+5 -ön indították,mert nem mozgott a baba,rossz lett az nst. Nagyon hirtelen kezdett öregedni a méhlepény.
2016. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40+5 hetesen mentem be kórházba rendszeres fájásokkal,de csak jóslók voltak. Haza már nem engedtek, másnap reggel akarták indítani,de elfolyt még előtte a magzatvizem, és spontán szültem 40+6 hétre :)
2016. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41+3-on indították az első, 40+5-n magától startolt a második gyermekem. Az elsőnél befektettek előtte 2 nappal, de nagyon jól érezte magát odabent, úgyhogy az indított volt.
2016. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor aggodalomra nincs okom igazan...csak olyan jo lenne, ha itt is ellenoriznenek legalabb fele olyan gyakorisaggal, mint otthon. Ablakmosast es vasalast javasolnak az "oregek" :)
2016. szept. 20. 15:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt nem igazan inditanak, majd csak a 42. betoltott het utan ha jol tudom. Koszonom szepen az eddigi valaszokat, remelem, hogy mar nekem sem kell sokat varnom, hogy lathassam a kislanyom.
2016. szept. 20. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. 41 betöltött hetesen lepucoltam az összes ablakot és nagytakaratítást csináltam, gyerek meg sehol. :)

Szóval ez sem tuti recept.

2016. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, most mar en is elismerem, hogy ha a gyerek nem akar kijonni, nem fog. Gyerek bent, repulo fent...ugyebar :) Ma toltom a 41 hetet. Nem ugy nez ki, mintha szulni keszulnenk. Hatha hamarosan kibujna a baboka.
2016. szept. 22. 11:12
 10/10 anonim ***** válasza:
egy női ismerősőm 34 éve szült tulhordással,midn kettő terhesége tul hordás,de természetes uton indult,az elsőnél joslokal bement korházba és korház messze votl lakhelyétől igy befektették 2 hétre
2021. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!