Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az első babájával túllépte...

Aki az első babájával túllépte a terminust a másodikkal is? Akinek besárgult az első babája, annak a második is?

Figyelt kérdés
40+5-re szültem a kislányom, nem bánnám ha a másodikat is, mert iszonyúan élveztem a terhességet. De a kislányom nagyon besárgult és 1 hetet voltunk kórházba, amit most nem tudnék megcsinálni a “nagy” (22 hónapos lesz) miatt. Még messze a szülés, igazából szeretnék valamennyire felkészült lenni, mert első gyereknél nem igazán készültem a dolgokra. Tudom, ezek csak tapasztalatok, hogy másnál hogy történt, de segítene.

2018. febr. 13. 06:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobb fiam besárgult, a kisebbik nem.
2018. febr. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sógornőm mindkettővel túllépte a terminust. (40+5 és 41+3)

Mindkettő kissé besárgult de 3 ap után mehettek haza.

2018. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekkel túlléptük. De egyik se sárgult be, ebben nem tudok segíteni.
2018. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Kislányom 41+0 hétre, kisfiam pont a kiírt napon született.mindkettő besárgult kissé,de azt mondták,ez élettani, így nem kellett tovább maradnunk,el is múlt hamar.5 napig voltam mindkettővel.

Ami nálunk bevált,hogy mindkettőnél ragaszkodtam hozzá,hogy adjanak tápszert,mert nem volt eleinte tejem, és igenis éhesek sőt a kisfiam az teáztatni kellett,azt mondták, amíg nincs anyatej,ez a legjobb módja a sárgaság megelőzésének.

Tudom, hogy ez már már eretnekségnek számít,mert bababarát kórház meg minden,de egyik sem lett cumizavaros, tudtam utána szépen szoptatni őket.

2018. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csak a másodikkal. Nem sárgultak be.

De én 42 hétre születtem es besárgultam, tesóm kerek 40-re és sárga se volt.

2018. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Terminus túllépésről nem tudok nyilatkozni. Az első a 38+0 született és besárgult (de nem kellett bent maradunk), a másik 39+2 és nem sárgult be.
2018. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Terminust egyikkel sem léptem túl. Viszont mindketten besárgultak. Igaz, nálunk rh összeférhetetlenség is volt mindkettőnél. Állítólag az is okozhat sárgulást. Nem kellett tovább bent maradnunk.
2018. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam kiírt napon született,kislányomnál nem indult be a szülés. Kisfiam nem sárgult be, lányom viszont igen, egy hetet húztuk rá a kórházra emiatt.
2018. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsőt túlhordtam, nem sárgult be. Második kiírt napon született, besárgult a harmadik napon.
2018. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. 40+2 besárgult 10 napig voltunk kórházban.

2. 41 nem sárgult be

3. 40+1 picit besárgult de hazaengedtek minket.

2018. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!