Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények kisvárda szülészetről?

Vélemények kisvárda szülészetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos hiába keresem, sehol nem találok mostani véleményeket a Felső Szabolcsi Kórház szülészeti osztályáról. 😟 Csak nagyon régiek vannak. Valaki esetleg aki mostanában szült ott? Fbon is beléptem a csoportba de semmi. Milyenek az orvosok, csecsemősök? Kb meddig kell bent lenni cs.m után? Lehet e vagy kell e saját ruhát vinni a picinek?

Köszönöm ha esetleg van tapasztalatod és megosztod 😊


2021. aug. 3. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem véletlenül nem találsz semmi infót.

Engem és a babámat is csúnyán elintézett az orvos meg a szülésznő is.


Alacsony és vékony vagyok, a baba meg nagy volt, és nem hagyták, hogy császár legyen, mert "a babának termeszetes úton kell megszületnie". A végeredmény az lett, hogy eltörték a fiam kulcscsontját (hasba könyöklés miatt), én repedtem, szakadtam. A varráshoz nem adtak érzéstelenítőt, minden tűszúrást éreztem. A csecsemősök pedig durvák voltak, beszólogattak.


De az egyik ismerősöm, aki fizetett 500 000 forintot, + hálapénzt, annak még a popóját is kinyalták (őssejtlevétel).

2021. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki aki tud Nyíregyre megy szülni, nem véletlenül.
2021. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hűha első az kemény 😟 mikor szültél? Azóta remélem minden rendben van veletek. Sajnos az mindenhol ugy megy hogyha fizetsz akkor másképp bánnak veled 😟 én személy szerint nem fogok fizetni mivel ez a dolguk és körzetileg is oda tartozom. Viszont előre tudom, hogy cs.m lesz. Nem írtak ki rá de már mondta az orvos 😐 azért ezek után kicsit tartok mostmar
2021. aug. 3. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Horror hely, mellete lévő faluból származom. Pénzéhesek nagyon, és akkor is megszülesztenek hüvelyi úton, ha beledöglesz. Esztelenül császár ellenesek, és tudják, hogy sok kismama nem tud máshová menni szülni, nem is törekszenek rá, hogy normális hangvételük legyen.

A csecsemősök flegmák, semmiben nem segítenek, csak ha fizetsz.

Menekülj!

2021. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt 10 tapasztalatot rögzítettek az elmúlt egy évről: [link]
2021. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!