Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a tapasztalatok a kisvárdai...

Mi a tapasztalatok a kisvárdai szülészetről? Dokik szülésznők csecsemősök?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szia ! Szerintem akkor inkább Nyíregyháza(kicsit messzebb attól függ honnan nézzük)!

Szülésznők bunkók,tisztelet 1-2nek! A dokik nek a legrosszabbak,viszont egyik sincs felkészülve a bajra,pl. császározni akkor sem császároznának meg ha ott haldokolnál a szülőágyon,ez a főorvos hibája mert nem nagyon engedélyezi a császárt!

Az osztály mind a nőgyógy,mind a gyermekágy szép új...........de nem ez a lényeg hanem hogy jó kezekben legyél,és itt tuti nem lennél!

Családi tapasztalat,miattuk meghalt egy kisfiú a családomban,mert nem császározták meg az illetőt és oxigénhiánnyal született,3év szenvedés után halt meg!

Jól gondold meg hogy a sintérek kezére adod e magad!

2009. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát most jol rámilyesztettél mert én is ott fogok szülni december végén.Bár én fogadtam orvost remélem igy könnyebb lesz bár én nem hallottam ilyen szörnyüségeket mint amit leirtál de igy most még jobban félek.:)
2009. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!