Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sok betegség kijött rajtam...

Sok betegség kijött rajtam terhesen Hogy inditsam be a szülest?

Figyelt kérdés

Vérszegény vagyok arra szedek 2×1tablettát

Fertőzés van a vizeletembe arra is iszom a gyogyszert

Mar a 3. Doboz antibiotikumot szedem gyulladás van a szervezetembe

Magas a vérnyomásom 2 hete és csak emelik a gyogyszert de nem segít már 2×3tablettát szedek de ugyan úgy felmegy a vérnyomásom

Epe savam is van arra is szedem a gyogyszert

Már a méhszáj nyitva van 2111 a baba feje bevan illeszkedve

A lepény 3 fokban érett

3200gr a baba

Már egyszer beindult a szülés akkor kaptam tüdőérlelőt (le is ált)

Sajnos nagyon sok betegség kijött rajtam és az orvosok csak a gyogyszereket nyomják belém félek hogy a babának baja lesz a sok gyogyszertől a doki azt mondta ha beindul magátol a szülés csak akkor szülünk de legyek együtt a párommal az beszokta inditani

Nekem nem vált be😔

Tud valaki valamilyen praktikát ami kicsalogassa a babát?

Ricinus olaj?



2021. aug. 3. 13:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Azért röhejes az egész, hagyjuk szenvedni anyut, babát. Nem számít hogy betöltötte a 36.hetet,és a súlya is megvan. Valaki mondja meg ennek mi értelme van? Vagy viritsa a lóvét aztán már ki is kapják belőle?
2021. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönom a segítséget hátha beindul tölle a szüles🤞kiprobálom őket

Ha mégsem akkor fogadok orvost 🤷‍♀️

2021. aug. 3. 17:31
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
tonik,bábak oktél,szex,lépcsőzés,sport,cipelés.
2021. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Babakoktel nem epp jo otlet. Nem kicsit veszelyes a babara nezve....
2021. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%

Szülésznő vagyok, a főiskolán is volt szó róla.

36. betöltött hét után nagy bajt nem csinál, max. nem indul be a szülés.

Azért nem egy nagy varázslat a cucc, gyakorlatilag hashajtó egy kis rosttal, hogy a bélmozgás kicsit stimulálja a méhet.

2021. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát látom előre a lepontozást de nem érdekel. Szegény baba...ne akarjunk már beindítani egy szülést csak mert itt fáj vagy ott fáj. Meg gyógyszert kell szedni....NEM JÓ A BABÁNAK ha indítva van ok nélkül. És ez az lenne...4 gyereket szültem abból a legkisebb 6 napos. Soha nem erőltettem egyiket sem, hogy hamarabb kijöjjön. Pedig nekem sem volt felhőtlen a terhességem. A szülés akkor indul be ha a baba is és a mama is felkészült rá....
2021. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem fáj semmim sőt nagyon is jól érzem magam az utolsó hetekben 🙂 a doki mondta hogy szeretkezéssel probáljuk inditani

Mert ha magátol indul meg csak akkor szülünk

A baba érdeke a fontos még megsem született de rengeteg gyogyszert kell szedjek nem hiszem hogy ojan jó a hatással van a rengeteg gyogyszer rá

2021. aug. 4. 16:55
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezeket a dolgokat az orvosokra,hidd el,sokkal ertelmesebbek,mint te. :)
2021. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a 3. At akartam indíttatni,hogy ahhoz az orvoshoz kerüljek ha mar nem lehet választani. Beláttam hülyeség. Kislanyom idore jott (magzatvíz folyt el) kisfiam indítva elobb, toxemia gyanu miatt. 3. Meg jon majd. En azt hittem elobb, erre itt vagyok a 39. Heten és vígan elvan. Viszont ha nem indul be 40. Re már befektetnek. Azért orultem volna ha magától beindul bár az indított jobb emlékként maradt meg, ott nem volt komplikáció😅
2021. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!