Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen normális az...

7 hetes terhesen normális az egy napig tartó “betegsèg”?

Figyelt kérdés

2 hete törtènt, hogy reggel felkeltem, fájt a torkom, a fejem, folyt az orrom ès a lázam is felment 37.5 volt kb, pont mint egy megfázás vagy vírus. Viszont ez másnapra teljesen megszünt. Kèt napja ugyan ez törtènt, csak nagyobb lázzal (38.3) ès hánytam is rendesen, elèg rosszul voltam, ès másnap szintèn úgy keltem fel, hogy semmi bajom.

Ez normális vagy valami baj van?

Orvoshoz nem mentem mert nálunk mèg mindig úgy van, hogy ha lázzal mèsz orvoshoz, rögtön a koronavírusosokkal tesznek mèg nem tesztelnek, ès terhessègbe legkevèsbè kell, hogy összeszedjem a koronavírust.


2021. jún. 20. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál oltást? Nekem a pfizer 2. oltása után pont egy héttel volt ilyen 1 naposom csak láz nélkül, de ilyenkor alakul ki az immunitás a vírussal szemben tehát nem baj.
2021. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, ez valami vírus lesz valószínűleg.. azért én a helyedben beszélnék orvossal. A hányással meg rosszulléttel nem lenne baj, de a láz az már nem terhességi tünet.
2021. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Oltást nem kaptam, úgy, hogy nem az.

Tudom, hogy a láz nem terhessègi tünet, ès nem is tudom hova tenni, hogy egy nap magamhoz se tudok tèrni olyan rosszul vagyok, másnap meg semmi bajom.

Gondoltam esetleg felhívom az orvosomat, mert ha elmegyek, órákig fogok várakozni beteg emberek mellett.

2021. jún. 20. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a legjobb amit most tehetsz.
2021. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!