Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek jóslófájások voltak?...

Ezek jóslófájások voltak? Kinek hogy jelentkezett? 38+0 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Ma hajnali 2-kor arra keltem hogy folyamatosan mensi szerűen fájok. Ez tartott ugy fel oraig. Aztan enyhult de elkezdett be-bekemenyedni es ilyenkor ezzel egyidoben ujra jobban ereztem a mensi szerű fájdamat. Egy ido utan elkezdtem nezni az idot, 10 percenkent jottek egesz pontosan, ez ment tovabbi masfel oraig. Aztan amikor mar azt hittem ebbol reggel korhaz lesz, leallt az egesz. 5-kor mar vissza is tudtam aludni es azota sincs semmi bajom, mihtha mi se tortent volna. Kicsit delelott tobbet kemenyedett a hasam a szokasosnal de ezek csa a szokasos kemenyedesek voltak mindenfele fajdalom nelkul.

Mi lehetett ez? 9 nap mulva vagyok kiirva programcsaszarra, szerintetek megvarja? :)


2021. aug. 9. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy jósló volt, de hogy megvárja-e a 9 napot, jó kérdés :) Van, akinek beindul, van, akinek még napokig így marad. Nekem is éjjel voltak jóslóim, de nem ennyire durva, mint neked, csak többször felkeltem erre a mensis görcsre. Kb. 1,5 hétig volt éjjelente, 39 hetesen szültem. Amikor tényleg beindult, sokkal jobban fájt, mint az éjszakai jóslók.
2021. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én kb egy hete vagyok így én 38+3. Vagyok.... Én is kíváncsi a várom....a fejleményeket... Könnyű szülést neked. Írj ha elindul a csöppség...
2021. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdező ezek joslok még.de ha melegvizre nem mulik el a fájás,akkor szülés elindult.szülési fájás,több idejig tart,nem mulik el
2021. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!