Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a jóslófájások mit...

Bogyo110 kérdése:

Milyenek a jóslófájások mit kell érezni és hol? Mikor kellene a szülés előtt jelentkeznie?

Figyelt kérdés
38 hetesek vagyunk de igazábol én még semilyen jóslót nem éreztem vagyis nem is tudom mit kell érezni !Olyan viszont gyakran van főleg este hogy bekeményedik a hasam !
2011. jan. 29. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A jóslófájás azért jóslófájás, mert fáj. :) Szóval a keményedés az nem az. A jóslóknál bekeményedik a pocid, és hozzá még fáj is. Nekem olyan menstruációs jellegűek a fájások, bár annál enyhébbek (mondjuk nekem nagyon durva menstruációs fájdalmaim voltak). És olyankor a derekam is fáj.

Nem is biztos, hogy érzel majd jóslót, van olyan kismama, akinek egyáltalán nincsenek.

2011. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt jóslófájásom, gondoltam is, h na ez is túlhordás lesz mint a nagytesó, nála se volt, őt 41 hetesen indították. a kistesó meg 38+3 naposan jött, és mondom sosem volt jóslóm, aznap du. voltam vizsgálaton, 2000 méhszáj és az orvos is azt mondta h odébb van ez még. szóval bármikor jöhet!
2011. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt, nem mindenkinek van. Az olyan, mint az igazi, csak rendszertelen, és elmúlik.

Az igazit lehet mérni szabályosabban bizonyos időközönként jönnek a fájások, egyre gyakrabban, és erősebben.

2011. jan. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!