Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a jóslófájás, és...

Milyen érzés a jóslófájás, és hány hetes normális ha jelentkezik? 36 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Méhösszehúzódások, de NEM rendszeres időközönként, hanem hol 5 percenként, hol 10. És NEM FÁJ igazából. A 3. trimeszterben bármikor normális dolog, ha van. És NEM jelenti a szülés közeledtét, ettől független. Én éreztem akkor is, mikor a 30. hét körül befordult a babám, fejjel lefelé a kijárat felé.
2012. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ugye, ha rendszeres, és fokozatosan sűrűsödő időközönként van a méhösszehúzódás, az már a vajúdás, nem jósló, ez a különbség.
2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát,nekem fájt! Még jobban is,mint a szülés maga!-sőt, 10x jobban! Ez a 38.hétben volt,41. héten született a lányom.


Ha voltak menstruációs fájdalmaid,akkor azt fogod érezni amikor jóslóidat érzed,illetve a vajúdásnál. Ahogy az Első is írta,a jósló rendszertelen időközönként van,és általában enyhe fájdalmak,ha meleg víz (nem forró!!) éri a pocid,akkor enyhül,elmúlik. A vajúdás viszont rendszeres időközönként,egyre sűrűsödő fájdalom,ami a meleg víz hatására nem múlik,esetleg erősödik.


Ha egyáltalán nincs,az nem baj,nem jelent semmit. Jósló fájás általában a 24. héttől szokott jelentkezni (persze nagyon egyén függő!!),de az sem baj,ha valaki már korábban is érzi!


Mivel minden szülés más,így van amikor a rendszertelennek tűnő jóslófájások valójában már a vajúdás.

A 3. szülésem volt úgy,hogy 20-18-10-16-8-12-19...stb percenként jöttek a fájások,amikből hamar 6 percesek,majd 2 percesek lettek.


Bocs,nem akartalak össze zavarni,csak jó ha tudod,hogy mindenkinél máshogy van!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,14hkm

2012. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem soha egy jóslófájásom nem volt.Kiírt napon volt 1 keményedésem (talán az volt) .Kiírt után 2 nappal született a babám.
2012. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!