Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami ötlet? Türelmetlen vagyok?

Valami ötlet? Türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hétfő óta kórházban vagyok, mivel császározni fognak, de nem írtak ki hanem megvárják mig beindul 🤷‍♀️

Szerdára vagyok kiirva de én már nagyon szeretném ha elindulna 😅

Hogy lehet ilyenkor türelmesnek lenni? 😅 Egyszerűen semmi nem köt le, csak a baba körül forognak a gondolataim 😁 Sokat sétálok főleg amikor fáj, hogy hátha indulna de nem akar 😅 valaki van még ugyanigy? Van kedvetek beszélgetni? 😁


2021. aug. 13. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Ezt most nem értem.

Szeretnéd ha beindulna, de közben ki vagy írva császárra? És miért fekszel vent ennyivel korábban?

2021. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
szülés indito praktikák. babával beszéld meg mikor szülesen,simogasd hasad.miért császároznak? mennyi idős kismama vagy?
2021. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiirva császárra. Megvárják mig beindul a szülés és ugy fogják elvégezni. A szerdára vagyok kiirva mondat azt jelenti hogy akkor töltöm a 40.hetet :D egyébként condyloma miatt fognak császározni
2021. aug. 13. 12:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem miért fektettek be.
2021. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Nekem mikor csekkolták a méhszájat, akkor csináltak egy körkörös mozdulatot. Ezt angolul membrane sweepnek mondják, nem tudom mi a magyar megfelelő, de beindította.
2021. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem kézzel tágították a méhszájat? Elvileg nagyon fáj és nem túl etikus
2021. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sem akartam befeküdni, mert semmi sem indokolta, csak az, hogy a dokim amúgy utazott el hétvégére, és jobban örült volna, ha bent vagyok. Na, kaptam egy ilyen vizsgálatot, indult is éjszaka a buli. Így a kiírt napon született. De legalább túlvoltam rajta. Esetleg csúsztathatsz egy 10-est az aktuálisan vizsgálatot végző dokinak. Nálad ez már nem oszt, nem szoroz.
2021. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem is vizsgálnak 🤷‍♀️ napi 2 Nst van meg szivhangot néznek napi 2x reggel meg este aztán ennyi. 🤷‍♀️ Én már komolyan nem tudom mit csináljak hogy elinduljon 😅😁
2021. aug. 13. 16:55
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Tonic, lépcsőzés, orgazmus segít
2021. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
#9 kórházban nehéz az orgazmus :D
2021. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!