Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt tagulasi verzese...

Akinek volt tagulasi verzese mikorra szult meg?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok ma

Folyton barnas folyasom van azt mondtak tagulasi verzes lehet

Akinek volt ilyen kb mikor indult meg? Gorcsolgetek is neha erosebben neha gyengebben elso babas vagyok


2021. aug. 16. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem pár erősebb görcs után jött kevés vérzés este hét körül, utána a fájások beindultak, még vérezgettem kicsit, és hajnal 3-kor született meg a babám.
2021. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én éjfélkor keltem fel változó, 5-10 perces közepes fájásokra. Kimentem a WC-be és láttam, hogy barnázok.


A nyákdugó délben ment el, de a kincsem csak este fél hétre született meg.

2021. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nyakdugo tavozasat meg nem tapasztaltam.

Gorcsolgetek menzesz szeru neha erosebb neha gyengebb

Es volt az a barna folyasom

Lezuhanyoztam azota jobb es a folyast se tapasztaltam meg

De a hasam is megy es azt olvastam lehet a szules jele az is

2021. aug. 16. 11:48
 4/17 anonim ***** válasza:
Tágulásival hazaküldtek,majd másnap este mentem vissza 5 percesekkel és következő nap délután szültem meg
2021. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én pl. sose láttam a nyákdugómat... :) Lehet, hogy valami készül, de az is lehet, hogy jóslózol szerintem. Pihenj, aludj, amennyit csak tudsz, hogy ha tényleg elkezdődik, legyen energiád. Ilyenkor már ne foglalkozz főzéssel, nagytakarítással, egyél nem túl nehéz kajákat, igyál sokat, aztán majd eldől, hogy erősödnek-e a tünetek.
2021. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3 nappal kesobb
2021. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok megint volt barna folyasom hiaba hivom a dokim nem veszi fel sztetek menjek be a korhazba?
2021. aug. 16. 13:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mennyi. Barna folyasnal, ha keves, nem szokott gondot jelenteni. Ajanlom a Mindent a termeszetes szulesrol csoportot, az ottani szakertoket is megkerdezheted arrol, hogy mi az a verzesmennyiseg, aminel be kell menni.
2021. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon keves koszonom megnezem
2021. aug. 16. 14:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem hajnali 4 korul kezdodtek nagyon enyhe mensi gorcsok kb 10+ percesek, reggel 6 kor tagulasos verzes es masnap 14:27 kor szuletett meg a babam
2021. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!