Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha április 26.ra vagyok...

Ha április 26.ra vagyok kiírva az azt jelenti hogy hozzá adjak +1 hetet vagy -1 hetet bármikor jöhet?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó egy hónapban kb bármikor jöhet, 37.héttől már nem számít újszülöttnek. De akár +2hétig is bent maradhat, ha nem sürgetik felesleges programcsászárral
2021. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha tudom mikor fogant meg és mikor voltunk együtt, hogy szamolhatom ki a szülés napját?
2021. aug. 18. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem újszülöttet, hanem koraszülöttet akart írni, egyébként igaza van.

Ha tudod a fogantatás dátumát, adj hozzá 38 hetet, az lesz a fogantatás szerinti terminusod. De a szülés pontos dátumát nem tudod kiszámolni, az csak akkor biztos, ha programcsászárod lesz. Pontosabban akkor se, mert az én gyerekem bizony megszületett két nappal a programcsászár előtt...

2021. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha betöltötted a 24 hetet, már életképes a magzat, szóval a 25. héttől már számítani kell rá. Ilyenkor PIC-re kerülnek a babák, és hosszú hónapokig nem mehetnek haza. A betöltött 36 héttől már nem koraszülött egy baba, szóval ha időben szüléssel számolsz, akkor is számolnod kell -4 héttel, és mivel 2 hét túlhordást engednek (nálunk csak 41+6nál indítanak), ezért számolj +2 héttel is. Elég nehéz pontosan belőni.
2021. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A kiírt dátum előtt 3 héttel már beindulhat a szülés, sokakat láttam a kórházban, akik azért feküdtek bent, mert még benn akarták tartani és ilyen kezelést kaptak. De túlhordás is lehet, bár abból max 1 hetet mondott eddig minden orvos, akivel találkoztam, aztán indítják. Mindkét gyerekem pontosan 38 hetesen született, viszont ők korukhoz képest nagyok és fejlettek voltak. Mindkettőnél tudtam a fogantatás időpontját is, ezért tudom ilyen pontosan.
2021. aug. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
36.hétől a ki irt időpontig bármikro megszülethet a babád. menstruácio szeritn számolod,az aj o szülési kiirás
2021. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót már kérdeztél. Nem lehet kiszámolni pontosan a szülés napját, akkor sem, ha tudod, mikor szexeltél. Plusz/mínusz pár hét mindenképp benne van.
2021. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!