Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki április 1-én?...

Szült valaki április 1-én? Kapott emiatt megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Április 1-re vagyok kiírva. Kicsit aggódom a gunyoros beszólásoktól.

Mikor anyóssal közöltük mikorra várható az unokája, ő volt az első aki hozzátette: "akkor április bolondja lesz"

Ettől fogva nem nézek rá jó szemmel, viszont beletette a bogarat a fülembe, mi lesz ha csúfolni fogják?


36hkm


2017. márc. 7. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem osztalytarsam (anno, nem most volt :)) szuletett aznap, semmi extra nem volt. A gyerekek mindig talalnak fogast azon akin akarnak, akin meg nem akarnak azt nem csufoljak. Ezen ne ragd magad, felesleges tulreagalni.
2017. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én április 3ra várom,engem is azzal húznak,hogy majd elsején jön... Őszintén nem érdekel,a lényeg,hogy egészségesen megszülessen. Anyósod meg kicsit fékezhetné a nyelvét.
2017. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy fiút, aki aznap született, és igen, kap erre megjegyzéseket. Meg egy lányt is ismerek, aki meg december 6-án született, őt azzal cseszegetik állandóan, hogy a mikulás hozta. Én az átlagnál alacsonyabb vagyok, én amiatt kapom a megjegyzéseket. Egyik osztálytársam az átlagnál magasabb, ő amiatt. Tesóm balkezes, őt azért szólják meg mindig. Nincs senki a környezetemben, akire ne lehetne valami miatt megjegyzéseket tenni. Nem kell vele foglalkozni.
2017. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam március 31-én született, de amilyen hülye volt szerencsétlen, mindig mondtuk neki, hogy biztos átírták az időpontott az orvosok... Ha nem lett volna tényleg bolond, nem csesztettük volna vele.
2017. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám szülte tesómat április 1- jén, tesómat néha "húzzák" vele, de semmi gáz nincs ebben.
2017. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, tisztában vagyok vele, hogy az emberek nagyon rossz indulatúak. Anyósommal is elbeszélgettem már ezzel kapcsolatban.

A picurt pedig várjuk és reménykedem, hogy nem 1-én születik...

2017. márc. 8. 06:41
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

hahaha de vicces az anyós... Bocsánat de ezektől a beszólásoktól én is kivagyok. Én aug 10re vagyok kiírva, de engem meg mindenki azzal b*szogat hogy ne húzzam aug 20ig (amit ugye nem is lehet), mert akkor ünnep van és nem dolgoznak az orvosok :D

Szóval, szerintem az április és május a legszebb hónap, nem kell vele foglalkozni, lépj át rajta, ha megszületik a baba, el is felejtődik. Egyébként suliban még téma volt a bolondok napja, munkahelyeken már szóba sem jön.

Nem utolsósorban, suliban szerintem tök poén lesz neki aznap tartani a születésnapját, amikor mindneki bolondozik és a tanárok is engedékenyebbek. ;)

2017. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!