Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan ereztetek magatokat...

Hogyan ereztetek magatokat csaszar utan egy hettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnap egy hete a csaszaromnak meg mindig nehez felkelni,leulni,lefekudni,fekvesbol felallni stb (sokkal konnyebb mint volt de azert elegge kellemetlen meg)

Menes is nehez meg mindig. Es faj a gerincem is nyaktol hatkozepig....

Ez termeszetes? Nyilvan probaltam hivni a korhazat ahol mutottek de nem vettek fel a telefont :(


2021. aug. 24. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor már egyáltalán nem fájt semmi és bármit meg tudtam csinálni, 3 napig volt kellemetlen császár után, de ez mindenkinek más, sógornőm egy hónapig alig bírt járni.
2021. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6 hetes kontrollon is még fájt.

Nagyon-nagyon lassan épültem fel, senkinek nem kívánom! Mellette mellgyulladás, napokig tartó láz 2-szer is, gyulladás a szervezetemben, kórházban töltött pár nap az újszülöttem nélkül. Borzasztó volt! Nekem a felépülés nehezen ment, de a császár nem maradt meg rossz emlékként bennem. De az utána való idő nagyon nehéz volt. Ezerszer szülnék természetesen, mint császárral. Persze van amikor az ember nem válogatja...

2021. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz volt még a felkelés, kb olyan 2-3 hét múlva volt az, mintha semmi sem történt volna.
2021. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen akkor remelem nincs miert aggodjak
2021. aug. 24. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első után kb úgy, mint te. Nem tudtam még hajolni, guggolni, nagyon nehezen keltem fel fekvésből és ülésből is. A másodikkal már másnap csináltam mindent, fájdalomcsillapítót sem kértem. 🤷🏼‍♀️
2021. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es ti tapasztaltatok hogy kicsit elgorbultetek?igazabol mintha lehuzna a sebem es nembirok olyan jol kiegyenesedni (ha nagyon akarok de ) de neha eszre se veszem h h megyek csak utnna h kb mint egy venasszony
2021. aug. 24. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
A gerincem nem fájt, a többi ugyanilyen volt.
2021. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam, de mikor fel kellett kelnem, eleinte görnyedve jártam, mert húzódott a seb, de szólt a szülésznő, hogy húzzam ki magam.
2021. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokáig fájt, még a pisilés is hetekig nehezített volt.
2021. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Első császár után dettó úgy éreztem mint te. Nagyon lassú volt a felépülés. A másodikkal pikk pakk ment minden. 5 hete műtöttek. Húzd ki magad mindenképp. Én megvettem a császárvonal videóját, és már a kórházban nyomtam másodszorra. Ne hagyd el magad, ez is fontos. Minél többet mész annál jobb lesz. Engem nagyon motivált a 3 éves fiam, hogy minél előbb tudjak minőségi időt tölteni vele, hogy hamarabb atveszeljuk a testvér feltekenyseget. Ma már bicigliztem is vele. Kitartást és jobbulast!
2021. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!