Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan ereztetek magatokat...

Hogyan ereztetek magatokat csaszar utan egy hettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnap egy hete a csaszaromnak meg mindig nehez felkelni,leulni,lefekudni,fekvesbol felallni stb (sokkal konnyebb mint volt de azert elegge kellemetlen meg)

Menes is nehez meg mindig. Es faj a gerincem is nyaktol hatkozepig....

Ez termeszetes? Nyilvan probaltam hivni a korhazat ahol mutottek de nem vettek fel a telefont :(

aug. 24. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor már egyáltalán nem fájt semmi és bármit meg tudtam csinálni, 3 napig volt kellemetlen császár után, de ez mindenkinek más, sógornőm egy hónapig alig bírt járni.
aug. 24. 18:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6 hetes kontrollon is még fájt.

Nagyon-nagyon lassan épültem fel, senkinek nem kívánom! Mellette mellgyulladás, napokig tartó láz 2-szer is, gyulladás a szervezetemben, kórházban töltött pár nap az újszülöttem nélkül. Borzasztó volt! Nekem a felépülés nehezen ment, de a császár nem maradt meg rossz emlékként bennem. De az utána való idő nagyon nehéz volt. Ezerszer szülnék természetesen, mint császárral. Persze van amikor az ember nem válogatja...

aug. 24. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz volt még a felkelés, kb olyan 2-3 hét múlva volt az, mintha semmi sem történt volna.
aug. 24. 18:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen akkor remelem nincs miert aggodjak
aug. 24. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első után kb úgy, mint te. Nem tudtam még hajolni, guggolni, nagyon nehezen keltem fel fekvésből és ülésből is. A másodikkal már másnap csináltam mindent, fájdalomcsillapítót sem kértem. 🤷🏼‍♀️
aug. 24. 18:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Es ti tapasztaltatok hogy kicsit elgorbultetek?igazabol mintha lehuzna a sebem es nembirok olyan jol kiegyenesedni (ha nagyon akarok de ) de neha eszre se veszem h h megyek csak utnna h kb mint egy venasszony
aug. 24. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
A gerincem nem fájt, a többi ugyanilyen volt.
aug. 24. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam, de mikor fel kellett kelnem, eleinte görnyedve jártam, mert húzódott a seb, de szólt a szülésznő, hogy húzzam ki magam.
aug. 24. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokáig fájt, még a pisilés is hetekig nehezített volt.
aug. 24. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Első császár után dettó úgy éreztem mint te. Nagyon lassú volt a felépülés. A másodikkal pikk pakk ment minden. 5 hete műtöttek. Húzd ki magad mindenképp. Én megvettem a császárvonal videóját, és már a kórházban nyomtam másodszorra. Ne hagyd el magad, ez is fontos. Minél többet mész annál jobb lesz. Engem nagyon motivált a 3 éves fiam, hogy minél előbb tudjak minőségi időt tölteni vele, hogy hamarabb atveszeljuk a testvér feltekenyseget. Ma már bicigliztem is vele. Kitartást és jobbulast!
aug. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!