Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Babona és hiedelem az, hogy...

Babona és hiedelem az, hogy terheségek szülések minden öröklödik anyárol lányára?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fogalmazd újra.
2021. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Terhességek,öröklődik,anyáról,vesszőhiányok.

Illetve eléggé értelmetlenül raktad össze a mondatot.

Szívesen.

2021. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocsi nem figyeltem a helyesírásra. Lányok öröklik anyukájuktol nehéz terhességet, könnyü szülés meg ilyeneket ez babona? pl:ha az anyuka természetes uton 5 orát vajudott,akkor lánya is ennyit vajudik. ha az anyuka hányos volt akkor lánya is hányik terhesen
2021. szept. 2. 12:21
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha én nem szülök soha, akkor a lányom is nehezen fog, ebben teljesen igazad van.


Amúgy gondold végig, mit akarsz kérdezni, mielőtt felteszed, így nehéz érdemben válaszolni.

2021. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk nem volt ilyen. A nagymamáim és az anyukám sem voltak hányósak, anyám viszont kifejezetten sokat szenvedett a bátyámmal is és velem is, mindketten 20+ óra vajúdás után lettünk meg, míg nekem könnyű és gyors szülésem volt már elsőre is. Szerintem ez alkati kérdés, amit vagy megörökölsz, vagy nem, de nem ilyen egyértelmű azért.


#4

2021. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem öröklődik, és ilyen babona, hiedelem sincs
2021. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Semmi összefüggés 🤦‍♀️
2021. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Hát én pont ugyanúgy nulla tünettel voltam terhes, mint anyukám. Egyszer se hanytam, ő se. Csak hát ő nem szült természetes úton, császározták. Nem tudom, ha hagyják szülni, ugyanolyan lett volna-e, mint az én szülésem.
2021. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Ez csak babona, anyum a terhesség alatt nem volt rosszul viszont, 18 órát vajúdott velem és azt végig hányta. Nehezen is szült meg nagyon.

Én mind a 2 terhességemmel rosszul voltam végig, de az egyik gyerekem 6 a másik 3 óra alatt lett meg vajúdással mindennel együtt. Könnyen szültem viszonylag.

2021. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha genetikailag anyukádra és az ő családjára hasonlítasz jobban, akkor elképzelhető.
2021. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!