Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hány hónappal...

Császár után hány hónappal jött meg újra menszeszetek ?

Figyelt kérdés
Szoptattatok még ? Éreztetek valamit előtte, amitől tudtátok, hogy meg fog jönni ?
2021. szept. 4. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első után 8 hónappal jött meg, ekkor már két hónapja nem szoptattam.

A második után 4 hónappal jött meg, 8 hónapig szoptattam.

2021. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és nem éreztem semmit előttük.
2021. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
5 héttel a szülés után. Nem szoptattam, és ugyanolyan pms tüneteim voltak, mint szoktak lenni előtte.
2021. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 császár. Mindhármat szoptattam és mindháromnál rögtön gyermekágy 6 hete letelte után 2 héttel. Tehát 8.héten. Én mázlista 🙄
2021. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 hónapig szoptattam csak, de nem kizárólagosan. 5 hónappal császár után jött meg először. Nem éreztem előtte semmit, de a menzesz rettenetesen fájt.
2021. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szoptattam még, 19 hónap után jött meg. Kicsit fura volt előtte, mintha középidőben ovulációs nyákom lenne, de nem esett le hogy lehet meg fog jönni. Mikor megjött semmit nem éreztem, és szerencsére azóta se egy percig se fáj a hasam. Pedig terhesség előtt rettenet volt a menzi első napja, puffadtam, fájdalomcsillapítón éltem, hányásig görcsöltem. Remélem ez a múlté örökre, és ezentúl csak ilyen laza lesz mint most pár hónapja.
2021. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

8 hónappal szülés után jött meg. Rögtön rendszeres is lett.

2 évig szoptattam, nem zavart be a ciklus.

2021. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10-11 hónapra jött meg, két gyereknél. Nem volt semmi tünet, nem zavart be semmibe. A gyerek is szopizott rendesen, őt sem zavarta.
2021. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1 év. Nem szoptattam egyáltalán pedig.
2021. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Június 29.-én született kislányom, augusztus 30.-án jött meg először. Előtte 2 héttel ovu fájdalom, úgyhogy tudtam, hogy meg fog jönni. Ugyanolyan volt mint szülés előtt, elsò nap hasfájás, mennyiségre sem volt több. Sajnos csak 1 hónapig szoptattam.
2021. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!