Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után ? Vissza húzódik?

Gátmetszés után ? Vissza húzódik?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem,gátmetszéssel.Szerintem rosszul vart meg a Doki,mivel ott a bejáratnál kilóg valami,egy borsónyi nagyságù.Gondolom,hogy a rossz varrás miatt,mert eddig nem volt ott.Ez vissza fog húzódni vagy majd a következő szülésnél korrigálni tudják?

Engem nagyon zavar és még sokszor úgy érzem,hogy húzódik ...ez miatt is lehet? Valaki járt már így?



2021. szept. 16. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nögyógyászt
2021. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Két héttel szülés után én is felfedeztem egy bogot, ami csípett, húzódott, borzasztó kellemetlen volt… Visszamentem vele az orvoshoz, azt mondta, hogy elsiették a varrást, illetve a szervezetem nem tolerálja a felszívódó varratot. Gyulladt is volt, az orvos kinyomta, mint egy pattanást. Hatalmas megkönnyebbülés volt. Mindez fél éve, de azóta is ott van, épp ahogy te is leírtad, borsószem nagyságú kb. Fájni nem fáj úgy, mint akkor, de néha én is érzem, hogy feszít, különösebben a házaséletünket sem könnyíti meg 🙄 Az orvos szerint rosszul hegesedett a seb. Biztos van rá mód, hogy korrigálják, de őszintén, én most a hátam közepére sem kívánok semmi ilyesmit.
2021. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
orvossal beszéljél.kettesel egyet értek,gátmetszésnél kapkodtak rosszul vartak össze
2021. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!