Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indulhat úgy meg szülés, hogy...

Indulhat úgy meg szülés, hogy semmi előjele?

Figyelt kérdés

38+2 hetes vagyok és jönnek fájások

De se nyákdugó se magzatvíz nem ment el.

Egyszerűen csak törölgettem épp a babaágyat (most ágyazok bele)

És hirtelen hátul a derekamban olyan fájdalmat éreztem hogy le kellett ülnöm de közben sugárzott oda előre a hasam aljához, illetve a hüvelyembe is. Percekbe telt mire elmúlt, de mintha teljesen nem is múlt volna el, "pihen egy picit a fajdalom de készül visszajönni érzésem van"

Első baba, bocsi 😅

Olyan érzésem van hogy midjárt bepisilek, de közben már voltam pisilni és nem kell többet.

A nagydologgal is ugyan így érzem.


Azt mondják hogy ha megindul a szülés előtte egy két nappal nag,on bevizesedek főlleg a lábam. Ez az előjele. De nekem semmi...

Max egy picit a kezem meg az ujjaim dagibbak.


Most akkor ma lehet ebből szülés?

Köszi a válaszokat



2021. okt. 1. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a fenti tüneteket nem vettem észre egyszer sem ( utóbb fènyképen mintha dagadtam volna, de tükörben nem láttam)



Csak jöttek a fàjàsok


Tusolj le.. ha nem múlik, akkor szülés lesz.


Ha semmi nem indokolja, akkor nem kell sietni a kórhàzba..

Pakolj össze, pihenj, ha beértek akkor sodródsz már, és idegeskedsz

Tusolj pàrszor, ha jólesik..


Kórhàz távolságtól függően, ha 5 percesek akkor menjetek be.. ha csúnya magzatvíz megy el, akkor azonnal



Könnyű szülést,

2021. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, csak elkezdett szivárogni a magzatvíz, gondoltam á ez még tuti nem az.. Aztán egyre több jött, jó'van mondom akkor elkezdek készülődni hátha menni kell.. Végül 5 óra múlva indultam el a kórházra, rá 5 órára született meg a baba
2021. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Erre mondják, majd kiderül, de összetéveszteni nem fogod.

Nekem nem volt semmi jósló, végig tök zárt voltam, nem vizesedtem, nem volt hasmenésem és hasonlók, aztán egyik éjszaka vagy 3 liter magzatvízben ébredtem, és rá csak egy órára jöttek a fájások.

2021. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem volt előjele, magzatvíz sem folyt el. Nyákdugó csak a második gyereknél távozott pár órával a szülés előtt, ekkor már voltak fájások.
2021. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi, se arc eltorzulása, se vizesedés, a hasam már 4 hete leszállt, mikor beindult. Drukkolok, hogy minden simán, hamar menjen!
2021. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sok sikertk érdező.sok nőnek ugy beindul szülsée,hogy semmi előjele nincsen csak később
2021. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na most ott tartok hogy fájásom már nincs csak ilyen snyhe mensi görcs de ha ülésből felállok akkor állandóan "benedvesedek"

Nem folyik semmi csak ilyen nedves lesz ott.

Ez magzatvíz?

2021. okt. 1. 15:36
 8/16 A kérdező kommentje:
És ha nem törölöm ki magam, akkor ragad a combom között
2021. okt. 1. 15:38
 9/16 anonim ***** válasza:
bővebb folyás a vagy magzatviz.
2021. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A bővebb folyást felismerem mert sajnos tényleg volt bőven.

Ez nem olyan.. kicsit folyékonyabb átlátszó és ragadós

2021. okt. 1. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!