Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzéssel kapcsol...

Szülés utáni vérzéssel kapcsolatban tapasztalt valaki ilyet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hete szültem. A kórházban voltak gondjaim a szülés utáni vérzéssel, egy tenyérnyi vérrög jött ki belőlem, meg többször féltenyérnyi, kaptam rá oxitocint és hazaengedtek. El is múltak ezek a vérrögök és 1,5 hét után úgy nézett ki mintha elmúlna a vérzés, de visszajött, egyre erősödött. Tegnap óta vérrögök is jöttek ki de csak körömnyi nagyságú, illetve hiába mosakodok jól meg kellemetlen szaga van a vérnek. Nem tudom hogy ez normális-e, de holnap felakarom hívni a kórházat hogy mi ez. Addig is valaki tapasztalt már ilyet?
2021. okt. 4. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik szülés volt?

Sima szülés volt?

Kellene ez uh, hogy residuum nem maradt-e bent, és minél hamarabb. Csúnya sepsist kaphatsz tőle

Nem holnap, nem felhívni, hanem össze készülni és bemenni

2021. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2. szülés volt, és természetes úton jött világra.
2021. okt. 4. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Első csaszaros baba és 7 hétig vereztem. Második természetes szülés volt és 4 hétig folyamatosan jött, majd 7.héten megint vagy 3 héten át.

Szerintem tisztulsz. Ha nincs fájdalom nem gondolom, hogy baj lenne, de mindenesetre hívd fel a kórházat esetleg menj el egy nogyogyaszhoz, hogy mit gondol, jelezhet-e ez bajt?

2021. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Körömnyi darabkák azt gondolom normális, illetve a gyermekágyi vérzésnek lehet egy kellemetlen szaga amúgy.


Én ettől függetlenül ahogy az első írta, jobb biztosra menni, bemennék hogy vizsgáljanak meg

2021. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!