Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol szültetek? Mik voltak a...

Hol szültetek? Mik voltak a tapasztalaitok ott az orvosokkal, szülésznőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyenek voltak veled? Milyen munkát végeztek?

2021. ápr. 5. 13:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Tatabanya. Tündéri volt a szülésznő egy fiatal orvost fogtam ki ő is szuper volt. Sajnos komplikációk voltak, uh a gyerek a PIC-re került ott is mindenki tündéri volt. Volt szules utáni tanácsadó is aki jött, kérdezte minden ok volt e, min lehetne változtatni (ilyen pszichológus szeruseg). Csecsemosokkel emiatt nem találkoztam de őket szoktak szidni.

Ez meg 2020 január a korona kirobbanása előtt volt (ekkor már készültek a jarvanyra a kórházban amúgy).

2021. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten. Akkor meg bejohetett a fogadott doki,nem tudom most hogy van. Szoval a doki fogadott volt,a szülésznő nem,megis nagyon kedves,segítőkész volt. Nekem pozitiv élmény volt az egesz,problema mentes volt a szülés is
2021. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%
Otthon szültem (csak, hogy legyen erre is példa). Meg voltam elégedve a bábákkal, minden flottul ment.
2021. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Angliában szültem, nagyon elégedett voltam , bár irtó gyors volt szóval túl sok időt nem töltöttem a szülészeten. Sajnos varrni kellett a műtőben ott is nagyon aranyosak voltak illetve a szülés után is az osztályon. Éjfél után született a kislányom délután már otthon voltunk.
2021. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Sote 1.

Én bent voltam 2 hetet, minden ápoló, anesztes, csecsemős, műtős rendes volt és kedves, semmi rossz élményem nem volt, még a takarítónők is kedvesek voltak. Orvosom fogadott volt, így nyilván őt tudtam hogy normális, a többi orvos akik viziteltek is nagytöbbségben normálisak voltak, 1-2 flegmább volt elvétve.

2021. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Nyíregyháza

Csm volt,farfekvés miatt. A dokik rendesek voltak. A szülésznők és a csecsemősök viszont kritikàn aluliak. (2-3 kivételével). Ott rúgtak beléd ahol tudtak,flegmák, bunkók. Mondom ezt szintén nővérként. Ha így viselkedtem volna a betegeimmel,szemenköptem volna magam..

2021. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

János kórházban szültem még 2018-ban. Szülésznők-nővérek rendesek voltak. Még az egyetlen bunkóhoz is hamar találtam utat. (Én, mi hetekig voltunk bent, így volt alkalmam megismerni őket)

Viziteknél úgy beszéltek a nagy fehér istenek a fejünk felett mintha ott se lennénk. De volt saját orvosom szóval ez sem érdekelt nagyon. Az én fiam pic-en volt, így a csecsemősökkel saját tapasztalatom nincs, csak amennyit láttam belőlük. Nem voltak túl kedvesek és maguktól nem is mutattak meg semmit. De ha valaki kérdezett akkor azért normálisan válaszoltak és akkor segítettek is.

2021. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
6 az a legszebb amikor szakmabelivel csináljak, mert azt gondolnám ott van egy kis szolidaritás. No de akkor hogy bánnak az egyszerű, hetkoznapi emberekkel vagy mondjuk akik tényleg kicsit flúgosak vagy valami?
2021. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

8

Igazából nem is tudták,hogy kollegina vagyok. :) nem szeretek ezzel kezdeni,vagy ezzel előrébb jutni bármiben. Alkalmasságira is civilben megyek szabadnapon,nem nyomulok a sok ( láthatóan öregebb,betegebb) ember elé,akik órák óta ott ülnek. A dokim tudta csak,vele tegeződtem is. A végén mondtam el hazajövetelkor az egyik nővérnek,aki a legrendeseb volt. Mondta,hogy ő szégyelli magát helyettük is. De pl.volt egy cigány kislány (23 éves). 6.császár.. kb.össze kellett foltozni,lyukadt mindene,összenövés etc..de egy kis suta buta,falusi riadt kiscsaj.. a lényeg,hogy bármi is volt a véleményem nekem is,de megtartottam.. beteg ő is. Na hallottad volna,hogy beszéltek róla a feje fölött. Az őrzőben velem szemben feküdt. Majdnem megsirattam ahogy beszéltek vele..:(

Nem a mi dolgunk ítélkezni,főleg nem a beteg füle hallatára. Szívesen megcibáltam volna a szülésznőket..

2021. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%

Maternity Budapest


Fizettünk érte, nem is keveset, de mikor olvasom itt a történeteket, akkor még jobban azt érzem, hogy minden egyes forintot megért nekünk ez a kórház. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A szakmai gárdával, nővérekkel, ellátással, profizmussal.

Én már az első napokat is "szépnek" szerettem volna megélni, nem csak túlélni, kibírni valahogy, aztán elfelejteni és lehetőleg soha többé nem visszamenni. Ez sikerült is, volt egy pozitív (császár)szülésélményem, végig bent lehetett velünk a párom, bent is alhatott. Egy percig sem éreztem a babámat, vagy magamat veszélyben, megalázva, vagy lenézve.

2021. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!