Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hány hétre és hogyan...

Kinek hány hétre és hogyan indult be a szülés? Voltak előjelei, hogy nah pár nap múlva már tuti szülök?

Figyelt kérdés

38+ hetes vagyok,kiváncsi vagyok rá, hogy miből lehet tudni, hogy hamarosan jön a baba?

Nekem hát és szeméremcsont fájdalmaim vannak napok óta, meg haskeményedés, nagyon sürjen járok pisilni, főleg éjszakade egyébb semmi jel, pl.nyákdugó.Nincsennek has fájdalmaim görcseim.

Tudom, hogy még van ideje a babának, de alig várom már leteljen ez a pár nap és a kezemben tartsam.



2021. okt. 19. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

40+4

Semmi előjele mem volt, aznap kicsit furcsán éreztem magam, nem tudtam koncentrálni, feszült voltam, ideges, rossz kedvem volt. Estére beindultak a fájások, de sajnos sürgősségi császár lett a vége.

2021. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
38. héten, este 8kor indult. Közvetlen előjele nem volt, csak pár héttel előtte voltak jósló fájások. Éjjel 02:46-ra meg is voltunk :)
2021. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Egyetlen előjele hogy 40+5 napon délután a kislányom 2 órán keresztül bulizott a hasamban, ennyire sosem izgett mozgott máskor, minden végtagját éreztem, főleg ahogy forog jobbra-balra. Az első fél óra vicces volt, majd kezdett fájdalmas lenni ahogy ficánkol. Majd hirtelen 2 óra teljes csend, utána elkezdett szivárogni a magzatvíz.
2021. okt. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Előtte 2 napig többször volt keményedés. Majd aznap reggel volt egy kis hasmenésem. De még nem hittem, hogy szülök 37+6-nál, a fiam csak 39+6-ra jött, most is erre számítottam
2021. okt. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

39+1en voltam nst-n nem tetszett a dokinak.

Csinált uh-t, még egy nst-t, azok jók lettek. De beírt masnapra is, biztos ami biztos alapon.


Este elfeküdtem a szokásosan, semmi baj nem volt.

Éjjel fél 3kor keltem 6perces fájásokra. 5kor indultunk a kórházba 5percesekkel, 9re meglett a lányom 39+2re.


Ma 3 hetes

2021. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi előjele nem volt. Egyetlen jóslófájásom volt előtte 3héttel.

39+3nál éjszaka arra keltem hogy szivárog a magzatvíz, mire kiértem a wc fölé, már ömlött kifele.

2021. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem volt, jósló se, hasmenés se, ödéma se. Max. azt tudom belemagyarázni, hogy a szorongós önmagamhoz képest az előtte való napokban tök nyugis voltam. Éjszaka aztán egy nagy tócsa magzatvízben ébredtem, fájások csak rá 1-2 órára lettek.
2021. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A 37.hetet töltöttem amikor reggel elment a nyákdugóm. Kicsit furán éreztem magam.

Feszült voltam egész nap és a derekam kicsit fájt.

Éjfélkor elfolyt a magzatvizem.

37+1 hétre született a kisfiam.

2021. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Könnyü szülést krédező
2021. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezd elmenni a nyákdugó. Mikor megtöröltem magam wc használata után, kissé véres volt a papír. De semmi egyébb jel nincs.
2021. okt. 19. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!