Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskemétiek! Mi a véleményete...

Kecskemétiek! Mi a véleményetek Dr. Nyirády Tamásról?

Figyelt kérdés
Milyen a hozzáállása és mi a tarifája szülés esetén? Egyáltalán minden vélemény érdekelne. Előre is köszi.
2010. szept. 2. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk jár ki gondozásra, alapos, lelkiismeretes nagyon. Védőnőm szerint kb 30 000 a tarifa, legalábbis tavaly, vagy 2-3 éve - már nem is tudom -, ezt mondta. Azóta ez lehet 50 000 is. Mondjuk nekem, mint karakán orvos, nem jön be. Úgy értem, a fellépése olyan. Nekem az ilyen "majd én megmondom, mi van" típus nem jön be.

De ez az én véleményem... :)

2010. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyirády-ról nem nagyon tudok nyilatkozni, de ha még "választhatsz" orvost, én a Bakót ajánlanám. Nekem nem mondott összeget, amikor megbeszéltük, hogy nála szüljek. 30 ezret adtam neki, és nem voltam egyszer sem magánrendelésén. Nagyon szimpatikus orvos.
2010. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hozzá járok már 4 éve, tehát emberileg már ismerem. Nem tűnik pénzéhesnek ezek alapján, de azért egy szülés mégiscsak más. Csak kíváncsi lennék rá, hogy mik a tapasztalatok vele kapcsolatban.
2010. szept. 3. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm nála szült 1 éve.

Nagyon meg volt elégedve vele. Szülés alatt is a doki kirohangált a férjének mondani,hogy éppen hol jár a szülés.

Csak jókat mondtak róla.

2010. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Ez nagyon szimpi, hogy tájékoztatta a férjét. Sajnos volt egy vetélésem, és akkor maximálisan segítőkész volt.
2010. szept. 3. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nála szültem 2,5 éve, előtte már hozzá jártam több éve, és csak jót tudok mondani róla. A szülésnél is minden rendben ment. Mondjuk, nekem hál' istennek gyorsan is zajlott az egész. Mivel akkor éppen ügyeletes volt, további két kismama is nála szült, akiknek nem volt fogadott orvosa, és ők is csak jókat mondtak róla.

Egy nőgyógyászati problémámmal kapcsolatban is ő tudott segíteni, amire más orvosok 10 éven át csak legyintettek.

Tehát én szakmailag és emberileg is maximálisan elégedett vagyok vele.

2010. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14:50 -esnek: És volt fix tarifája, vagy amennyit szánnak? Egyébként szerintem is nagyon jó fej.
2010. szept. 3. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez úgy alakult, hogy szülés előtt én nem kérdeztem rá, ő nem mondott fix tarifát, én 30 ezret adtam neki. Tartottam tőle, hogy kevés lesz, de azóta is hozzá járok és ugyanolyan rendes, kedves, mint eddig volt.
2010. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az teljesen korrekt összeg. Főleg, mert a terhesség ideje alatt ennek a többszörösét fizeted ki. Ne értse félre senki, mert egyáltalán nem sajnálom a dokitól, ha segítőkész és rendes. És persze az sem mellékes, hogy bármikor hívható. De pl. a tízszeresét ( amit elég sokan emlegetnek )a magánrendelős árnak azaz 80 000 Ft-ot majdnem sokallom egy kicsit.
2010. szept. 6. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!