Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskemétiek, ki az az orvos,...

Kecskemétiek, ki az az orvos, akinél a szerencsétlen lefolyású szülés történt az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Miért olyan fontos ez?Mindegyik orvosnál előfordulhat.Nem az orvos hibázott.
2010. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen Anettnek igaza van amig be nem bizonyosodik a fiatalasszony halálának oka és az orvosi mulasztás ténye - ha csakugyan az volt- akkor is H:Géza P István és ilyesmi lesz mert az adatainak eltitkolása ill. nem a teljes név nyilvánosságra hozatala a doki személyiségi jogát védik.
2010. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kismama halála nem az orvos felelőssége. Ha beleolvastok a többi ezen témájú kérdésbe, ott már többen többször leírták, hogy mi történt, és ami történt az nem az orvos felelőssége.

Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, bocsi az Off-ért.

2010. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért kell azonnal a legrosszabbra gondolni?

Egyszerűen szeretném tudni, hogy sajnálatos módon nem-e az én nagyon is szeretett orvosom került ilyen mérhetetlen nehéz helyzetbe.Egy percig sem állítottam, hogy hibás lenne bárki is a szülőszobáról.

Szomorú, hogy azonnal támadtatok!!!

2010. nov. 10. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Igazad van.Sajna itt mindenki bántani akarja azt az orvost és én is ezért írtam,hogy nam ő volt a hibás.Bocsánat ha rosszat feltételeztem.
2010. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akartalak támadni, ha mégis úgy érezted, ne haragudj. Csak ebben a témában eddig mindenhol a doki vérét akarták venni.


Offoló

2010. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,ha érdekel a dolog...én is érdeklődtem a Kecskeméti barátoktól,barátnőktől..majd rájöttem,hogy teljesen mind1.Én meg vagyok elégedve a dokimmal...nem az orvosok mulasztottak...és tényleg úgy sem fogják leközölni a doki nevét...ha +bíztunk eddig,és elégedettek vagyunk azzal az emberrel,aki a gyerekünket/gyerekeinket a világra segítette,ránk pedig 100%-ig vigyázott eddig,akkor miért hajtanám el magam mellől??! Akár mi is van,én nem megyek másikhoz.
2010. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha az én orvosom került bajba, akkor sem mennék máshoz. Bízom benne, kedvelem, az én gyerekem gond nélkül a világra segítette. Lehet, hogy biztosítanám őt a rendületlen bizalmamról.Ezért érdekel.

És én nem haragszom senkire.

Üdv.:Krumplirózsa

2010. nov. 10. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem kecskeméti vagyok,de itt olvastam róla,hogy ez az orvos volt.Ezt a kérdést pont ma tették fel róla.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. nov. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!