Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fekete Tamásról (Jahn Ferenc)...

Fekete Tamásról (Jahn Ferenc) mi a véleményetek? Tapasztalatok? Mennyi a szülés nála?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzá jártam magánrendelésre, ott 80 volt kiírva szülésre. Nekem egy csomó mindent elmért több alkalommal az ultrahangokon, majd közölte, hogy így nem vállal el, átküldött a SOTE-ra majd a végén közölte, hogyha az eredmények mégiscsak jók akkor ha gondolom szülhetek nála is.

Szóval szimpatikus doki, de én ezek után nem mertem benne megbízni.

36 hetes pocakos

2010. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem értem,mit mért el?Miért küldött a sote-ra?

Leírnád pontosabban?

köszi egyébként:)

2010. júl. 27. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az ultrahangoknál mérte el a baba lábszárát és mellkas méretét, ezekre azt mondta nem fejlődnek rendesen, és a feje meg nagyobb mint kéne. És közölte azt is, hogy már a múltkor ( 1 hónappal előtte) is kisebb volt, de akkor bezzeg nem szólt semmit erről. És mivel a magzatvíz is kevesebb volt az átlagnál, elég ronda dolgokat mondott, mi történhet a babával. De hál istennek semmi ilyen nincs, az ő ultrahangja rossz, vagy nem figyelt eléggé.
2010. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Döntöttem:nem megyek hozzá!

2010. júl. 28. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!