Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz elfolyás után, a...

Magzatvíz elfolyás után, a fájások és tágulás csak később kezdődik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinél máshogy.

Én már 3 ujjnyira nyitva voltam az utolsó 2 hétben, burok repedéssel indult a szülés és a fájások nem jöttek utána sem.

Magzatvíz elfolyással vagy szivárgással induló szülésnél tilos a fájásra várni!!!

Nekem indítani kellett a fájásokat, mert kakis lett a magzatviz.

2021. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kontrakciók nekem egyből elkezdődtek, tágulni meg 46 óra múlva sem tágultam, ezért sajnos császár lett.
2021. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 24 órán át szivárgott a magzatvíz mire hajlandóak voltak megindítani a szülést, addig 1 ujjnyinál tovább nem tágultam.
2021. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy saját tapasztalatot írtam, mint az utánam következők, de haszontalan a válasz. Oké. :)

Nincs szabály arra hogy hogyan fog alakulni a szülés. Mindenkinél másképp alakul. Azaz minden szülés más.

2021. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magzatvíz elfolyása után rögtön ötpercesek voltak a fájásaim. 1 órán belül bent voltunk a kórházban 2 ujjnyira voltam kitágulva. Szerencsére sűrűsödtek a fájások és a magzatvíz elfolyása után 2.5 órával már felsírt a kislányom.
2021. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 38. heti ultrahangon még teljesen zárt méhszájjal voltam. 39+6 éjszaka elfolyt a vizem, fájások szinte nem voltak, csak úgy ímmel-ámmal éreztem. Kb másfél óra múlva vizsgáltak a kórházban, elsimult, szűk 2 ujjnyi volt a méhszáj. A lányom nem haladt lejjebb, így nem tágultam, fájásaim alig voltak, azok is rendszertelenek, nem elég erősek. Végül oxitocint kaptam, a magzatvíz elfolyásától számítva 13 órával szültem meg.
2021. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

1 p császár volt

2. Sürg Császár

Elfolyt a víz este negyed 11kor, kb 30 perc volt a kórház. Uh, majd mondta a doki h még semmi extra, megvárjuk a reggelt.

Fél 1 körül kezdett fájdogálni. Kicsit vártam (gondoltam nem olyan vészes még ez) Szóltam a nővéreknek h készül valami

Gyors vizsgálat, és már toltak is a műtőbe mert 10 cm tág voltam és fenékkel akart jönni.


Szóval azért órák teltek el fályás nélkül

2021. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem ugyanaz mint az első valaszadó. 3.5 ujjnyira nyitva volt már a mehszaj amivel a dokim mar nem mert hazaengedni ezért burkot repesztettek. Bele volt kakilva a vízbe, így mondták ha nem indul be magától fél órán belül oxit adnak.

Nálam szerencsére beindult 20 percre rá 5 percesekkel kezdődött a fájás, majd kb 40 percce az első fájás után mar a kezemben volt a gyermekem

2021. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magzatvíz elfolyása után beraktak a vajúdóba, és csak két órával később kezdődtek a fájások. Rögtön kétpercesek, de nem erősek. Újabb két óra múlva nézték meg először a méhszájat, és szinte semmit nem tágultam, szűk egy ujjnyi volt. Közben leesett a szívhangja a babámnak, mekóniumos lett a magzatvíz (már ami maradt belőle, mert rengeteg elfolyt), úgyhogy császár lett.
2021. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!