Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó távozása után,...

Bea24 kérdése:

A nyákdugó távozása után, mennyi idő még a szülés? El merjek-e menni hétvégére?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és ma reggel fürdés közben távozott a nyákdugó.Éjjel kicsit fájdogált a pocim. Pont mára kaptam időpontot 9re nst-re, el is mentem, aztán a nőgyógyászhoz is. Megvizsgált és bő két ujjnyira nyitva vagyok már és ha fájás van, egyből irány a klinika. Tanácstalan vagyok, mert délután indultunk volna Pécsről Pestre a hétvégére a nővéremékhez az egy éves kislányommal és nem tudom elinduljunk-e? Szerintetek?
2010. szept. 3. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne induljatok mert bármikor megindulhat!


nekem reggel negyed 7korment el a nyákdugó és szivárgot a magzatvizem.aztán jöttek a fájások amik egyre sűrűsödtek.fél 12kor a kórházban voltunk és a doki azt mondta este 7től hamarabb nem lesz és mégis 14.50kor megszületett a pici lányom

ezt azért írtam le mert nem hogy mi még a dokik sem tudják előre mikor kezdődik a szülés.


majd ha meglesz a kicsi együtt elmentek nővéredék.

ja én is 38 hetes voltam mikor megindult a szülés.


sok boldogságot és egészséget kívánok!


24/N

2010. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék. Minden órás vagy. Pihenj, igyál sok folyadékot, "beszélgess" a picivel a nagy találkozásról. Persze ez nem jelenti, hogy most meg is lesz, de nagy esély van rá.
2010. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj otthon, a találkozót elhalaszthatjátok, szerintem te is nyugodtabb leszel ha most ezt kihagyjátok :)

Nincs fölös stressz stb.

2010. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre ne menj.

Mostmár bármelyik pillanatban megindulhat a szülés.

2010. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se mennék,főleg hogy bő 2ujnyira nyitva vagy..hacsaknem izgi szülést akarsz,pl:kocsiba:-)

Könnyü szülést,egészséges kisbabát neked:-)

2010. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyákdugó akár szülés előtt 2 héttel is elmehet.de így h 2 újjnyira nyitva is vagy....hát sztem felejtős h elmenj.amúgy nekem mikor elment a nyákdugóm én másnap megszültem.39+6 hetesen.
2010. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!