Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj érlelő zselével...

Méhszáj érlelő zselével kapcsolatos tapasztalatokat szeretnek kerni. Elég éretlen a méhszáj, a belső meg zárt.. A héten indítani fogják már. Akinek így indítottak hogy zajlott és beindult tényleg? Nagyok felek.

Figyelt kérdés

#41. hét #Méhszáj érlelés
2021. nov. 1. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos oxival indították mert szivárgott a magzatvíz, borzalmas volt, nagyon fájt, semmiből jöttek az egyből 3 perces fájások, amik pikk-pakk 1-1.5 percesek lettek. 4 óra alatt az “egyelőre semmi jele a szülésnek”-től indulva “kirobbant” belőlem a gyerek. Vágtak, repedtem, hetekig fájt mindenem…

Nagyon traumatikus élmény volt, majdnem sürgősségi császár lett belőle mert leesett a baba szivhangja is, nem csak engem, őt is megviselte.

Ha vállalok még egy gyermeket, tuti biztos hogy inkább kifizetem a 1-2 milliós maganklinikát és a program császárt.

2021. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Van bármi gond, ami indokolja az indítást? Valamelyik vizsgálaton rossz eredmény született? Ha nem, akkor minek akarják indítani? Te miért engeded,hogy zaklassák a babád? Ugye tudod,hogy az indított szülések nagyrésze császárral végződik?
2021. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
1-es, hidd el, nem ilyen egy háborítatlan szülés. Az indítással ezt érik el, amit te is átéltél. Egy magánklinikán se lesz máshogy. Nem szabad túl hamar kórházba menni,hogy minél kevesebb beavatkozást tudjanak rajtad eszközölni.
2021. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már 41+2 vagyok és zárt a méhszáj, nem volt még szó hogy indítják de gondolom azért nem varnak karácsonyig. :D A baba jól van egyébként, UH meg NST is tökéletes. Csak gondolom előbb utóbb indítják ha nem indul.
2021. nov. 1. 12:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett nagyon nem szeretnék indítást végképp nem császárt. Csak ahogy mennek a napok a méhszáj meg semmit se erik kezdek felni és próbálok tájékozódni mire számíthatok.
2021. nov. 1. 13:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem imádkozz, hogy induljon magától.
2021. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam mint te, semmi tágulás semmi jósló. NST is mind szuper volt. Mintha nem is a 42.hétben lettem volna. Kaptam én is méhszáj érlelő zselét semmit nem használ ilyenkor amikor még ennyire nincs semmi jele a szülésnek :( vegül 41+5 napon oxival indítottak hát nem volt kellemes. Nem mondom hogy nem lehet kibírni de tényleg nagyon intenzív fájdalom, vágtak is repedtem is...hetekig létezni nem tudtam utána a gátseb miatt..szóval igen sokkal jobb ha magától indul.
2021. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már igazan rettegek.
2021. nov. 2. 06:25
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Koránt sem biztos hogy neked is ilyen élmény lesz mint nekünk. Ne stresszelj mert rosszabb lesz. Én úgy indultam neki hogy nem olvasgattam utána se szülésfelkészítőn nem jártam. Nekem jobb volt a boldog tudatlanság.


Könnyű szülést és sok örömöt a kis porontyhoz! ☺️


#1 válaszoló

2021. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tegnap azt mondták ma este fektetnek be méhszáj érlelésre és holnap indítják burokrepesztes plusz oxitocin. Éjféltől 7ig végig 5-7 perces fájásaim voltak, egész erősek, és megy el a nyakdugo azóta is. Ahogy elindultunk a reggel nstre fajasok kicsit elmúltak, enyhültek, ritkultak. Mensi görcsnél azért jóval erosebb,a derekam is faj. A nyakdugo azóta is megy el. Remélem kinyílt a méhszáj és megúszom a ma este befektetést.
2021. nov. 3. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!