Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj érlelő zselével...

Méhszáj érlelő zselével kapcsolatos tapasztalatokat szeretnek kerni. Elég éretlen a méhszáj, a belső meg zárt.. A héten indítani fogják már. Akinek így indítottak hogy zajlott és beindult tényleg? Nagyok felek.

Figyelt kérdés

#41. hét #Méhszáj érlelés
2021. nov. 1. 09:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon kedves kérdező. Már most előrébb tartasz mint én anno, biztos hogy nem lesz olyan vészes! Majd írj ❤ #7
2021. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát röviden borzalmas volt :D

Megindult magától bár ne tette volna több mint 12 órán át voltak 5 perces fájásaim 80-100 erősséggű, ebből 12 órát már kórházba vajúdtam de alig nyílt a méhszáj. 12 óra után burokrepesztettek, adtak oxitocint és onnan újabb 12 óra vajúdás volt, kegyetlen hosszú és fájdalmas volt. De a baba szerencsére egészséges és a szülés után gyorsan helyrejöttem.

2021. nov. 30. 15:47
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :)
2021. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na hát miután írtam másnap délután lett meg a baba. Lassan nyílt méhszáj de már 5 perces fájások voltak este, 6kor kerültem szülőszobara vajúdtam reggelig akkor burokrepesztes aztán oxitocin délután 4ig folyamatosan.. hát baromira fájt a dolog azt hittem sosem lesz vége komolyan. Már majdnem egy éve de mintha tegnap lett volna :D Viszont a kisfiam egészséges, mint a makk és ez a legfontosabb.
2022. aug. 25. 14:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Ilyen sztorik után még jobban elmegy a kedvem a születéstől :) köszi lányok 😅
2023. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Most írhatnám hogy a szülésnél a következő fél év sokkal keményebb volt igazából, szerintem nem nyugtatni meg :D De őszintén most hogy tervezünk másodikat én szüléstől kevésbé félek már, pedig volna mitől, mint az első fél évtől XD. Kívánok egészséges és NAGYON JÓ ALVÓ babát neked! :D
2023. jún. 21. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!