Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Covid pozitív anya mellett...

Covid pozitív anya mellett bent lehet apuka, ha az ő tesztje negatív és oltva is van?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem.. ha covidos az anyuka akkor teljesen el van különítve, esetleg más pozitív betegekkel össze van rakva.. oda még az orvos / ápoló sem megy be csak úgy, nem hogy egy egészséges ember.
2021. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2021. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nalunk elvileg teljesen külön vannak a covid pozitívak. Ahogy első írja csak akkor mennek hozzá, ha muszáj. Tavaly amúgy volt ahol automatice császározták a covidosokat. Azért pl en 33 órát vajúdtam, végig hánytam. Ennyi idő alatt elég sok vírust szétköptem volna…
2021. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 2 hónapja pozitív lett a tesztem, férjem le sem tesztelték hanem hazaküldték.

Engem elkülönítettek.

Másnap újra teszteltek,az már negatív lett 🤔😡

2021. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor lassan tényleg érdemes elgondolkodni az otthonszülésen 🤔

Azt értem is, hogy el van különítve az anyuka, de azért szülésre csak bemegy hozzá egy orvos vagy szülésznő. És apuka ha otthon nem kapta el anyukától, akkor szülés alatt sincs rá nagyobb esély.

2021. nov. 10. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

“az ő tesztje negatív”

Egyenlőre szerencsés volt.


“ és oltva is van? “

Ez nem releváns információ. Egy beoltott is ugyanúgy elkaphatja a covidot, sőt hordozó is lehet.


Hálistennek nem lehet benn nálad.

2021. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hát most nem tudom hogy zajlik ez de az első hullámok alatt nem nagyon ment be senki csak amikor nagyon muszáj volt.
2021. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os, miért hálistennek?

Mitől veszélyesebb egy valószínűleg nem fertőzött ember mint egy igazoltan pozitív? Mert a fertőzött anya nyilvánvalóan bent van.

2021. nov. 11. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!