Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruáció...

Rendszertelen menstruáció mellett negatív teszt után lehetséges még a pozitív?

Figyelt kérdés

31-40 napos ciklusaim vannak. Alltalaban 31-33 de pl multhonapban 39ik napon jött meg. Másodikára vártam az lett volna a 31.nap, másnap negatívat teszteltem, nyolcadikan lesz a 38.nap.

Voltunk együtt többször minden héten legalább 2x. Van még pici esély h pozitív legyen a teszt?


2020. okt. 5. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném hogy terhes vagy. Ellenben ezt az összevissza ciklust nem ártana megoldani ha babát szeretnél mert így bajosan fog összejönni.
2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Januárban fejeztem be a gyógyszert azután 28napos ciklusaim maradtak, majd áprilisban teherbe estem, de júniusban sajnos elment a baba és misseb abom volt. Azóta kicsit zavarosan jár meg
2020. okt. 5. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeres mellett volt 2 éve, hogy 28. nap reggel kellett volna megjönnie, 28.-on délután teszteltem (valamelyik 6 nappal korábban jelzővel, már nem emlékszem, de egy komolyabb verzióval), negatív lett, 32.-en már pozitív volt.
2020. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát péntekre vártam,s bár az volt a 31.nap, szombaton teszteltem és még mindig semmi. De tünet sem. Csütörtökig várok aztán tesztelek ujra
2020. okt. 6. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi bajom, mégis összevissza jön meg. Sosem volt rendszeres, ciklusom se volt soha, volt hogy fél évet kihagyott. Tavaly márciusban volt meg, aztán áprilisban nem, májusban pozitívat teszteltem, tehát nem jött meg, mégis teherbe estem, az orvos tudja mi a helyzet, bár nehezen hitte el, hogy áprilisban nem menstruáltam, de ez az igazság. Május 13.-án lett pozitív a tesztem, aznap már mentem is dokihoz, 5 hetes kismama voltam, és egészséges kisfiam született idén januárban, aki már 9 hónapos. 😊

Úgyhogy bármi lehet, simán lehetsz terhes. 😊 Szurkolok!

2020. okt. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!