Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek menni kell ma?...

Szerintetek menni kell ma? 1.baba császáros volt,most normál szülésre készülünk.Fogalmam sincs milyen a fájás.Most ilyen 7-8 percenként jön egy fájás,de nem tart tovább 10másodpercnél.Bekeményedik a hasam és a derekam fáj csak elviselhetően.velemeny?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez még semmi. Ha minimum 30 mp-ig tart, és rendesen fáj, akkor bőven elég bemenni, főleg, ha valóban hüvelyen keresztül akarsz szülni.
2021. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert semmit nem tudok.Az orvos ajánlotta a természetes szülést.23ra vagyok amúgy kiírva.Szo nem esett arról hogy megint császár lesz.Koszonom a választ,akkor figyelek tovább.Jq és mindenképp el kell menni a nyakdugonak,magzatviznek? Mert egyik sem távozott
2021. nov. 19. 16:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyiknek sem kell elmennie.

Ha rendszeresen, 5 percenként olyan fájásaid vannak, hogy meg kell állni közben és nem tudsz beszélni, akkor elég bemenni.

2021. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell mindenképp elmenniük. Nekem úgy mondták, hogy ha rendszeres 5 percenkéntiek a fájások, akkor menjek nyugodtan. Ha elfolyik a magzatvíz, és az tiszta, akkor úgy kb fél órán belül, ha nem tiszta, akkor meg azonnal. A nyákdugó meg abszolút nem mérvadó.
2021. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én december 10re vagyok kiírva.

Most hétfőn elment a nyákdugó, és még semmit nem érzek :)

Szóval ez semmit nem jelent.

2021. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben.. És az nem fura hogy nekem csak a derekam fáj? Oda sugárzik az egész fájdalom.Egy egynél érzek ilyen mensi görcs szerűt ..de a derekamban sokkal jobban fáj mint a hasam
2021. nov. 19. 16:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen nekem is azt mondtak, ha rendszeres 5 perces. De ha ezen múlik itthon szülök meg, mert nekem egyáltalán nem voltak rendszeres fajasaim. Meg a kitolasnal is össze-vissza jöttek. Egyébként szerintem főleg egy csaszar elozmennyel inkább előbb, mint később. Nehogy baj legyen a sebbel.
2021. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nemrég szültem. Nekem is igy indult, ahogy neked (annyi, hogy nekem elötte 1 héttel elment a nyákdugó).

Eleinte 6-7 percenként olyan fél perc derekfájás. Zuhanyzás hatására jobb lett. Ez eltartott masnap hajnalig. Aludni is tudtam tőle. Hajnalban viszont arra keltem, iszonyúan fáj. Akkor már beállt 5 percesekre, amik ugy 1 percig tartottak. Ott már a fájádoknal meg kellett kapaszkodjak. Még akkor is lezuhanyoztam, atneztem a táskám és utana indultunk csak el.

6ra értünk a korházba, 9re lett meg a lányunk.


(2.baba volt, az első is termeszetesen lett meg)

2021. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ma nekem sem lesz belőle semmi.. Ugyanúgy csak 8percenkent jelentkezik..én is el tudom viselni, feküdni nekem is jobb.valoszinuleg akkor ez csak joslo fájás
2021. nov. 19. 17:52
 10/15 anonim ***** válasza:

Majd írj kérlek, ha tudsz, hogy mi történt.

Első babámat várom, és nagyon kiváncsi vagyok :)

2021. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!