Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek menni kell ma?...

Szerintetek menni kell ma? 1.baba császáros volt,most normál szülésre készülünk.Fogalmam sincs milyen a fájás.Most ilyen 7-8 percenként jön egy fájás,de nem tart tovább 10másodpercnél.Bekeményedik a hasam és a derekam fáj csak elviselhetően.velemeny?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, este 6-kor még 8-10-12 percenként volt fájás (délben kezdődött kb), zuhany után egy órára el is múlt. Mikor este 10 után lefeküdtem, már 6-8 percesek voltak. Éjfélkor felkeltettem a férjemet, mert bár eszembe sem jutott, hogy szülni fogok, kértem, menjünk be a kórházba. Bent tartottak, reggel 5 körül kezdett kicsit durvulni, és 8-kor megszültem.
2021. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél nem voltak rendszeres fájásaim, deréiból indult a has felé, azt hittem, hogy jóslók. Reggel elment a nyákdugó és az aznapi NST előtt a szülésznő azt mondta, látni akar. 2 ujjnyira voltam nyitva, délutánra megszületett.


A másodiknál egy szombat este kórházba kerültem, ahol már 1 ujjnyira voltam nyitva. Hétfőn kezdődtek a fájások, csak a hasam alja fájt, ahol (gondolom) a császárheg szokott lenni. Járni, feküdni nem bírtam, de az NST semmit se mutatott, a nővérek se értették, hogy miért vagyok sírás határán 😀 jó...akkor azért nézze meg orvos. 3 ujjnyira voltam nyitva, mire szülőszobára kerültem, már 4 ujjnyi lett belőle.


Ha melegvízre, fekvésre, sétára nem múlik, akkor nem jóslók. De várhatsz amíg úgy igazán erősödik a fájdalom és akkor kórház.

2021. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 gyak.kérd. ***** válasza:
Mizu veled? Hogy vagy?
2021. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na hát szombaton már bent tartottak.vasarnap 0:38kor lett meg..burokrepesztéssel meg infúziós inditassal.Péntek estétől vajúdtam.. Hiába voltam 9ujjnyira tagulva,nem indult be,nem volt fájás. A cucc után 5nyomasra meglett
2021. nov. 22. 19:45
 15/15 gyak.kérd. ***** válasza:
Gratulálok :)
2021. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!