Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináltok hogy elműljon a...

Mit csináltok hogy elműljon a vizesedés, borzasztóan zavar?

Figyelt kérdés
39. hetet kezdtem most és néhány napja észrevettem hogy vuzesedik a kezem néha a lábam. Pihenek sokat, felrakom a lábam de egész nap vizes. Borzasztóan zavar hogy feszül a kezem állandóan. Tudom hogy ez ilyenkor már előfordul de mit tehetnék ellene?
2010. szept. 5. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:

rengeteg folyadék.


én azt olvastam hogy a szervezet vissza tartja a folyadékot, folyadék hiány esetén. így nagyon figyelj oda hogy napi 2 liter minimum meglegyen, de 3 jobb lenne.


a másik pedig a váltott lábzuhany. beállsz a tusoló alá és elkezded melegvizzel az egyik lábadat lentröl felfle mindkét oldalát zuhanyoztatni aztán váltasz hidegre (nem jéghidegre) és ezt megsimétled jópárszor mindkét lábbal.


majd felteszed.


nekem is vizesedik de nem mindig. megfigyletm hogy föleg akkor ha keveset iszok.


basszus most gondoltam hogy én is most kezdtem a 39-ik hetet.

2010. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, jó tippek!igazság szerint legszívesebben már szülnék:)
2010. szept. 5. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
szülés után pár nappal elmúlik mintha sosem lett volna vizes :) egy pár napig rosszabb lesz mint szülés előtt, de 1 hét kb és minden szuper lesz újra :)
2010. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem mostmár lassan babázhatok:)
2010. szept. 5. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon sajna semmit!ha már meg elsz a pici akkor fogod majd kipisilni a felgyülemlett vizet,de mire az is elmúlik 1-2hét legalább!nekem annyira vizesedett a kezem,h nyomta az idegeket és folyton zsibbadt a kezem,ez olyan a 35,héttöl ment,a lábam is dagadt!nekem azt mondták a forralt petrezselyem jó vízhajtó,napi 3szor,meg állítólag a túró is,de ezt kétlem!viszont a petrezselyemben lehet valami,mert a 37+3.napon kihajtotta belölem még a magzatvizet is :-)

kitartás,már nem sokáig kell ezt elviselned és kint lesz a kicsi manód

2010. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

most olvastam,h mit írtam,hát.....már tényleg késö van!szóval napi 3szor forralt petrezselyem,állni hagyod úgy 20percig,majd leszüröd és megiszod!nem annyira vészes a ize....

kitartás

2010. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem sokkal rosszabb lett szules utan uhn is voltam vele,mert azt hittem trombozist kaptam. Csak nagyon lassan mult el. Egyebkent nekem meg a kezem is vizesedett.
2010. szept. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!