Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár alatt bent lehet az...

Császár alatt bent lehet az apuka? Mit éreztél a műtét alatt? Rád tették a kicsit? Mennyi ideig és mennyire fájt a vágás a hasadon? Indítani kellett-e a szülést, vagy spontán indult be?

Figyelt kérdés
A Szt. Istvánban fogok szűlni és szeretném megtudni, hogy mivel jár a császár, illetve milyen lehetőségek vannak, mivel lehet könnyíteni a lábadozást, mire kell felkészűlni, hogy ne érjen semmi váratlanul. Nagyon félek, ezért kérem, hogy aki szívesen elmesélné a történetét az írja meg nekem. Köszönöm.
2010. szept. 5. 14:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja igen a fejfájás, a szomszéd ágyon fekvő csajnak fájdult meg a feje, azt mondta megemelni nem tudta pedig vénásan nyomták neki az algopyrint talán. És tudod mi segített, a jó erős otthoni fekete kávé. Azt mondja egyből kiállt a fejfájása. Nekem is elkezdett fájdolgálni (hogy most mitől nem tudom) hozattam kávét és tényleg elmúlt.
2010. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!