Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félek a szüléstől! Mennyire...

Félek a szüléstől! Mennyire tud az fájni? Lehet valamihez hasonlítani az a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták olyan mint a mensis görcs csak ezerszer jobban fáj,akkor nem tudtam elképzelni milyen, de most már tudom:nagyon fájdalmas, sokszor azt hittem ez már nem fokozható.De ne félj és mindíg gondolj arra, hogy minden egyes fájás közelebb visz ahhoz, hogy megláthasd a gyermekedet.
2008. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell félned, mert ha nagyon félsz akkor az gátolja a szülés természetes folyamatát. A fájdalom semmihez nem hasonlítható, és olyan nagy hogy később egyátalán nem tudod felidézni sem. A szervezeted fájdamolcsillapítót termel az agyad pedig nem tárolja el a fájdalomélményt. Ezért képesek a nők újra és újra gyermeket szülni.

Járj szülésfelkészítőre, sajátísd el a helyes légzéstechnikát melynek a helyes alkalmazásával átlendülhetsz a nehezebb szakaszokon.


Egy kétgyermekes anyuka

2008. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
semmihez nem hasonlítható..nagyon tud fájni,de a vajudás alatt,másfajta lelkiállapotba fogsz kerülni,kifogod bírni. Vajudás alatt párszor nekem is hagyta el a számat káromkodás,és volt h azt mondtam kész nem bírom,de valahonnan ujra energiád lesz és tovább bírod. Olyan fájdalom,ami mikor kibujik a pici egyből elfelejted mi is volt addig,és akár mégegyszer bevállalnád.
2008. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok,ugy tudom h természetes szüléskor a baba elkezd termelni adrenalint,ami átjutt az anyukához is,és ez segít..én legalábbis nagyon felpörögtem a végére...pedig átvajudtam előtte egy éjszakát,utána nem bírtam lenyugodni,ki akartam menni anyukámhoz,aki az egész éjjelt átizgulta a szülöszoba előtt,de persze nem engedtek,szülés után miden ismimet felhívtam,sms-eket irogattam,csak du-n tudtam elaludni egy órára...
2008. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon fáj, de én azt gondoltam szülés előtt, hogy MÉG JOBBAN fog fájni. Úgyhogy nekem kellemes csalódás volt.

Na meg, ahogy rámtették a babát, már el is felejtettem az egészet.

Üdv, 6 napos baba anyukája

2008. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Majd csak túl leszek :)
2008. dec. 13. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
semmihez sem hasonlithato az a fajdalom! de a legcsodalatosabb dolog ami egy no eletebe tortenhet az a szules:)
2008. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rajta túl lenni...át kell élni! EGY CSODA!
2008. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
tényleg egy csoda - fáj,nagyon fáj,de hihetetlen jó átélni, ösztönösen mindent tud a szervezeted. Add át magad a testednek, tudni fogja mit csináljon. tényleg más lelkiállapotba kerülsz, és utána én sem tudtam aludni, itthon,4 nap után aludtam először mélyebben, annyira fel voltam pörögve
2008. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj tőle!

Úgy éld meg a fájdalmat hogy minden egyes fájás közelebb hoz gyermekedhez!

Szép szülést kívánok!

2008. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!