Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztetek mikor elindult...

Mit éreztetek mikor elindult a szülés?

Figyelt kérdés
38+1hetes kismama vagyok, jövő héten csütörtökön lenne a programozott császár. Első baba és fogalmam sincs,hogy ha netán hamarébb menni kell akkor mikor is van az a pont! Mivel a dokim mondta, hogy ha netán beindulna akkor sürgősségi császár semmi kép nem szülhetek😔 nem görcsölök de fáj az egész hasam, gyomrom mind akinek nagy wc kell menni, de mégsem. Kislányom aktív mintha kiakarna törni,derekam is fáj és kicsit szúr alul a hasam! Itt a kórház 10percre, de nemakarok feleslegesen menni ha ez csak egy puffadás vagy hasonló 😏 köszönöm a segítséget előre is 🙏
2021. dec. 8. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de mikor már 5,5 órája szivárgott a magzatvíz jobbnak láttam ha elindulok
2021. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... nem tudom pontosan leírni, mit éreztem, csak hogy egy ponton már térdeltem a szőnyegen és nem bírtam felállni. Tudni fogod.
2021. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Miért lesz programozott császárod?
2021. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt 4vesztésem van egy miómám plussz méhsöveny gyanús vagyok de még így is megakartam próbálni, de amikor a nőgyógyászom utánna a bőrgyógyászom talált szemölcsöt a kicsi érdekében nem engedik a hüvelyi szülést és természetesen nekem is a kicsi az első így elfogadtam! Igaz szemölcsöt nem értem, hisz oltva vagyok, 10 éve kapcsolatban szóval nem értsük, de mondták a dokik, hogy nemkell nemi élet ehezz sajnos 😔
2021. dec. 8. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Azt inkább nem kommentálnám, hogy a leírtak alapján alapvetően mennyire indokolt a császár, mert nem az én dolgom. De azért valljuk be, ebben az égvilágpn semmi olyan nincs, ami annyira sürgetővé tenné, hogy még csak ne is vajúdhass...

Érezni fogod, ha rendesen beindul a szülés, és bőven rá fog érni akkor is a császármetszés...

2021. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit éreztem? :D

Azt hittem bepisiltem, de nem, elfolyt a magzatvizem. Utána 15 percre rá kezdődtek a fájások.


A másodiknál 4-5 óra volt mire biztos lettem benne, hogy ezek már a fájások, olyan lightosak voltak az elején.

2021. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Igazából tényleg nem értem miért nem próbálhatom meg, sőt már olyat is kaptam, hogy örüljek nemkell "szenvednem"! De én igen is akartam tudni akartam milyen érzés! Doki azzal vigasztalt, hogy a következő mehet simán addig rendbe jövök 🤷‍♀️ irtora félek az epidurálástol, hogy ott fekszem és nemfogom érezni a lábam, tuti panikrohamom lessz 😔 de erős vagyok kicsi lányunk miatt🙏 most ilyen hullámokban érzek valamit, de várok
2021. dec. 8. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

3hete szültem. Egyre sűrűsödő és erősödő menstruáció szerű görcseim voltak. Tölts le egy várandós alkalmazást, abban van fájásmérő funkció, azzal látod, ha rendszereződik a dolog.

Nekem végül sürgősségi császár lett, hidd el, nem kell pánikolni tőle.

Az érzéstelenítés nem para, nem fogod érezni a szúrást.

A lábaiddal nem fogsz foglalkozni, mert elvinja a figyelmed az, hogy a hasadban matatnak, aztán meg a babáddal.

Maga a műtét gyors lesz, a pici kb 5 perc alatt kint van, utána a varrás picit hosszabb, de talán ottlehet veled közben a baba.

Ami rossz, az első felkelés. Meg az első 4 nap. Az fáj. Nagyon. De utána napról-napra jobb. Töltsd le a császárvonal alkalmazást. Ha teheted, fizess elő a 12 hetes videótárra, nekem sokat segített. Beléphetsz a fb csoportba is, ott is támogató közösség van.

2021. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!