Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor éreztétek magatokat...

Mikor éreztétek magatokat újra rendben?

Figyelt kérdés
Lelkileg, mentálisan gondolom. Kicsit megzuhantam, ami fura, mert terhesség alatt nem volt ilyen hormonborulásom, pedig ott se panaszkodhat az ember lánya. :D szó sincs depiről, inkább csak egy durvább mensi előtti állapot. Biztos a hormonok miatt, nektek mikor rendeződött ez az állapot? :D
2021. dec. 9. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Baby blues

Olvass utána!

2021. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Első gyereknél nem volt semmi bajom.

Most a második 2 hónapos, a kis korkülönbség nehézségei miatt zuhantam kicsit magamba. Talán egy 3-4hetig tartott, mire összeszokott mindenki

2021. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Velem pont az első gyerekkel volt ilyen, és egész pontosan 7 hétig tartott. Gondolom összefüggésben van azzal, hogy az első 7 hétben a lányom összekeverte a nappalt és az éjszakát. Éjjel semmit sem tudtam aludni, a nappali alvás meg nem olyan.

Ahogy beállt az éjjeli alvása, visszatértem én is lelkileg a normál kerékvagasba.


A fiam az első naptól alszik egész éjjel, vele nem fogtam padlót egy percre sem.

2021. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
11 éve szültem, még mindig nem vagyok jobban
2021. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
2 héttel szülés után lettem jobban, addig bőgtem minden nap…
2021. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Hònap vègèn.
2021. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 1 hónap után, amikor már őt sem kellett ébresztgetni éjszaka 3 óránként (be volt sajnos sargulva). Mostmár 6 órát alszik a drágám egyhuzamban éjszaka, én is tudok aludni, nekem ez nagyon fontos. Azóta is vannak néha nehezebb percek, de már merfoldekkel jobb.
2021. dec. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán 1 hónap után, amikor már nem sírt minden áldott percben, és a sebeim begyógyultak annyira, hogy ne eltorzult arccal keljek fel minden nyikkanáshoz.
2021. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!