Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti Szent István...

A budapesti Szent István kórházban most is fizetni kell az egyágyas szobákért?

Figyelt kérdés
ÉS ezt miért nem mondja el külön a doki,ha így is van? dr.Hajdú Gábornál szült már valaki mostanában?
2010. szept. 6. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, kell fizetni érte. Azt hiszem, 10e/nap, de nem 100%.

Én is Hajdunál szültem áprilisban, vegyesek a tapasztalataim. Van egy stílusa, amit sokan nem bírnak, nagyon határozott és hangos, de szerintem nagyon aranyos. Vidáman jött be éjfélkor a szülőszobára (nyilván lett volna jobb programja), viccelődött, varrás közben az unokájáról sztorizott stb. Egy kicsit talán régimódi, tőlem pl. meg se kérdezte, akarok-e gátvédelmet, vágott magától értetődően.

Ez még nem is lenne akkora baj, de valahogy végig volt egy olyan érzésem, hogy nem elég alapos. Itt a kismamák állandóan mindenféle értékekkel dobálóznak, crl meg hány centire van nyitva a méhszáj, nálam ilyet sose nézett. Végül minden rendben ment, de nem tudom, észrevette volna-e, ha valami baj van.

2010. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ,gondolom,ha nem akarok az ágyért fizetni,akkor lehet a sok ágyas kórtermet is választani.Mert ilyeneket a doki nem közöl,csak felvetette a1 1 ágyas szobát is,de azt nem hogy fizetni kell érte.

Volt fogadott szülésznőd?

2010. szept. 7. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szokott lenni az Istvánban szülésfelkészítő teljesen ingyen, ott mindent elmondanak. Volt fogadott szülésznőm is, Spiesz Anna, kedves volt ő is.
2010. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!