Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magazatvíz szivargas utan mi...

Magazatvíz szivargas utan mi fog tortenni?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok.


Tegnap hajnalban kezdodtek el az enyhe fajasok.

Majd a ctg utan a doki megallapitotta, hogy zart a mehszaj.

De a fajasok ugyan ugy megmaradtak.

Valószinuleg epp tagultam.

Ma hajnalban a nyákdugó el is ment egy kisebb mennyisegu vizes lötty társaságában.

Nem pisi volt. Ezeket vissza sem tudtam tartani.

Csereltem nadragot es bugyit is majd vissza fekudtem aludni.

Most megint arra keltem, hogy egy kisebb mennyisegu vizes lötty jött ki amit szinten nem tudtam vissza tartani.

Édeskés illata van, átlátszó és vizes állagú.


A fajasok meg vannak, néha görcsölök is de inkább még a tegnapi tágulási fájásokat érzem.


A vedononek mar irtam.

Erdemes magzatviz szivargassal korhazba menni es megnezetni magam vagy lassan ugy is beindul es mehetek igy is ugy is?

Nem akarok para mami lenni. De kicsit aggodom emiatt mert nem tudom, hogy mi lesz.


Valaki volt hasonlo helyzetben?

Akinek szivargott utana mi lett vele?



2021. dec. 22. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha szivárog, ha csak kicsit is, be kell menni, és ha magától nem indul be jobban a szülés, akkor indítani fogják. Menj be, mert fertőzésveszélyes lehet. Nem vagy paramami, ezzel már be kell menni. Sok sikert! :)
2021. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én is bemennék.

Hajrá, ha van energiád írj majd

2021. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivárgással is be lehet menni, persze megnézik mi van. lehet, hogy szivárgással, indítanak.
2021. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szivárgással kezdtem. Mivel aznap mentem amuvy is nst-re reggel, ott ezt jeleztem. Onnan azonnal a szülészetre küldtek, meg sem néztek.


Reggel 8kor vettek fel a szülészetre, manuálisan megvizsgáltak, majd betettek rgy szobába, hogy csak halucináltam, vagy bepisiltem, az nem magzatviz volt. Egész nap kb rám sem néztek. Nem kaptam se enni, se inni (elvették a táskám). Könyörögtem, ultrahangozzanak meg, mert napközben is folyt a víz. Kinevettek, ők az orvosok.


Este 7kor jött a váltás orvos. Neki elmondtam mi van. Egyböl ultrahanggal kezdett. Nem volt már magzatvizem. Azonnal szülőszobára tettek, nyomatták az oxitocint, minél elöbb meglegyen a baba


Közben hallottam a dokit a folyosón, ott ordítozott a nappalosokkal, hogy akár avbabamat is elveszthettem volna miattuk.

2021. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjfélkor kezdett szivárogni, 10:15kor született meg a baba.
2021. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bejöttem. Délben kaptam szobát. 2 óránként ctg. Nagyon néha kb 1 óránként van egy nagyobb fájás de semmi ezen kívül.

Valamennyi magzatvíz még maradt bent de nem sok.

Most a fájásokra várunk.. aztán majd mondják hogyan tovább

2021. dec. 22. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy bementél!


Kitartás!

2021. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!