Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más kórházban szülni?

Más kórházban szülni?

Figyelt kérdés
Területileg a MÁV korhazhoz tartozom így ott "kéne" szulnom de szamomra nem szimpatikusak ezért más kórházban szeretnék. Tudja valaki ilyen befogadó nilatkozatot hol/ hogyan lehet igényelni? Illetve hallottam hogy vannak ilyen vezetett "túrák" ahol megnezheto az osztaly, a szuloszoba stb. Ezekre jelentkezni kell? Vagy most covid alatt nincs is ilyen? Köszönöm ha válaszolsz!
2021. dec. 30. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
befogadó nyilatkozat kell, a másik kórháztol remélem sikerül neked.
2021. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt tudom, a, kérdés az lenne hogyan tudok olyat szerezni? Gondolom nem csak úgy besetalok hogy, hello itt szeretnék szülni 😂
2021. dec. 30. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvosnak kell beutalnia, amit az osztályvezető főorvosnak és a legtöbb esetben a kórház főigazgatójának is jóvá kell hagynia.
2021. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik kórházat nézted ki?
2021. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oh értem kedves 3as köszönöm!

4es,uzsoki vagy Péterfy

2021. dec. 30. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég szültem a Máv-ban ügyeletben, kifejezetten oda akartam menni a magas színvonalú ellátás miatt... Első körben szerintem lépj be a kórház fb csoportjába, ott tudsz tapasztatokat olvasni. Több ízben problémás volt a terhességem, mégis fogadott orvos nélkül is magas színvonalú ellátást kaptam. Én csak ajánlani tudom.
2021. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ezeket sajnos nem tudom, a SOTE-hoz tudnék hozzászólni.
2021. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6os köszönöm szépen akkor rakeresek a csoportjukra! Igen, ismerős is ott szült és nem panaszkodott, csak nekem hogy, kijutott ez a két barátságtalan orvos, kicsit elvette tőlük a kedvem.. Meg náluk nincs egyagyas korterem, sajnos ismerem magam, nagyon nagyon nem szeretek más emberekkel közös szobában lenni, nem sznobsag, psziches betegség, ha neadjaeg kórházba kellett mennem, mindenhol külön szobát kértem, nekem ez kb rosszabb mint maga a szülés, nem tehetek róla 😔
2021. dec. 31. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!