Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki érzi úgy, hogy ma beindul...

Ki érzi úgy, hogy ma beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Egész nap olyan előérzetem van, hogy ma este/éjszaka biztosan megindul kifelé a baba,takarítási, pakolási kényszerem van, emelett görcsölgetek és keményedik a pocakom. Érez valaki hasonlót?


39+5 hetes kismama


2011. szept. 5. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Ez most verseny? bocsi
2011. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem verseny! Olyanok véleményére vagyok kiváncsi, akik hasonlóan éreznek. Akik úgy érzik, hogy a ma érkező hidegfront biztosan beindítja a szülést....
2011. szept. 5. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:

én csak reménykedem,hogy a ma érkező hidegfront beindítja a szülést! Nekem a fenekem fáj,mindegy,hogy ülök,állok,fekszek!


Írd meg a megszületik a baba! Szerintem én még itt leszek (egyben) jóóóóó pár napig!


Mielőbbi könnyű szülést,és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy ma nem is de a napokba biztos!!!mar tegnap fel oras fajasaim voltak ,de lehet az akar joslo is .igazabol nem tudom mert elso baboca es terhesseg.de az is lehetseges hogy ma .,nalam estenkent jonnek elo a fajasok.,ma del elott egyszer volt csak,.38+5 Ha ma is szulnel konnyu szulest .,es sok boldogsagot,.
2011. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Drukkolok azoknak, akik a mai frontra számítanak!

Nektek is könnyű szülést + sok boldogságot!

2011. szept. 5. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Ma voltam magzatvíz vizsgálaton és méhszáj vizsgálaton(1111),azt mondta a doki hogy lehet beindul tőle... Fáj a derekam meg a hasam alja de nem rendszeres,de most kb 3 perce erős fájás kapott el... Reménykedek hogy éjszaka megyek :)


40+3 km

2011. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is C1111 a méhszájam, de már sajnos egy hete vizsgált a doki és semmi sem történt utána, még a nyákdugó sem távozott :-( Remélem ma éjjel fog!
2011. szept. 5. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyben vagytok még?

Nekem ennyit csinált a vihar: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na,akkor Neked a kövi front (azt hiszem pénteken lesz) mát tuti kihozza a bébit! :-D


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!


Üdv:a 2gyerkőcös,39heteske

2011. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, a próféta szóljon belőled :D
2011. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!